Oficjalnie: Andrés Iniesta nie zagra z Eibarem

Dariusz Maruszczak

20 stycznia 2017, 13:41

Mundo Deportivo

67 komentarzy

Andrés Iniesta we wczorajszym spotkaniu z Realem Sociedad musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu urazu. Na konferencji prasowej po zakończeniu meczu Luis Enrique poinformował, że 32-latek zgłosił dolegliwość mięśnia płaszczkowatego i dlatego został zmieniony w przerwie przez Andre Gomesa.

Iniesta przeszedł dziś badania medyczne, które wykluczyły jego występ w starciu z Eibarem na Ipurua. Kontuzja pomocnika nie jest poważna, ale sztab medyczny nie zamierza ryzykować zdrowiem piłkarza o takich umiejętnościach i znaczeniu jak Don Andrés.

Dziś rano Barcelona wydała komunikat odnośnie stanu zdrowia Iniesty. Kapitan Barcelony ma powrócić do gry albo na rewanżowe spotkanie Pucharu Króla z Realem Sociedad, albo na niedzielny pojedynek z Betisem na Benito Villamarín.

Andrés Iniesta
Andrés Iniesta
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 19.01.2017
  • Przewidywany czas powrotu: nieokreślony

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gomes wczoraj co grał to ja nie mam pytań.
Jeżeli pójdzie tak dalej to nie odczujemy braku Andresa.
VeB!!!

@chinek23: To ty chyba jakiś inny mecz oglądałeś.

@chinek23: W sumie zagrał poprawnie. Jeden z lepszych jego meczy. Jest młody i to pierwszy sezon w FCB. Trzeba dać mu szansę i być cierpliwym. Myślę że ma potencjał aby stać się podstawowym graczem 11.

@Fartlow: Dobry mecz oglądał. Tez uważam ze zagrał wybornie poza jednym mega słabym podaniem. Gomes wniósł wczoraj nowa jakość na boisko :)

@Matt_i1992: Moim zdaniem Gomes zagrał przyzwoicie..ale nie na poziomie Barcy. Napewno grał lepiej niz dotychczas ale nie pokazał nic ambitnego, żadnych podan kluczowych, dryblingów czy napedzania akcji. Moim zdaniem nota 6
konto usunięte

@chinek23: Grał bardzo dobrze, ale nie zastąpi Iniesty.
« Powrót do wszystkich komentarzy