Carlos Vela na liście powołanych na mecz z Barçą

Majerr

19 stycznia 2017, 16:15

Sport

8 komentarzy

Po zakończeniu porannej sesji treningowej szkoleniowiec Realu Sociedad Eusebio ogłosił listę powołanych na wieczorne starcie przeciwko Barcelonie.

FC Barcelona ma nieco więcej powodów do zmartwień, a to wszystko za sprawą obecności na liście powołanych Carlosa Veli, który od jakiegoś czasu zmaga się z bólem stawu kolanowego. Po zakończeniu krótkiej porannej sesji treningowej, na której Eusebio dopracowywał niektóre elementy gry i dowiadywał się o stanie fizycznym swoich podopiecznych, trener Realu Sociedad podał listę powołanych na wieczorne starcie z Barçą w pucharze Króla.

Co prawda Carlos Vela otrzymał powołanie od Eusebio, lecz jego występ od pierwszej minuty jest mało prawdopodobny, ponieważ nie wydaje się, aby Meksykanin był przygotowany na zniesienie trudów meczu, pomimo tego, że dziś odbył normalny trening z resztą kolegów.

Poniżej przedstawiamy pełną listę piłkarzy Realu Sociedad powołanych na mecz z FC Barceloną.

Rulli, Ramírez, Aritz, Raúl Navas, Martínez, Yuri, Héctor Hernández, Gaztañaga, Illarra, Granero, Zurutuza, Canales, Prieto, Oyarzabal, Vela, Concha, Juanmi oraz Willian José. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trzeba grać swoje czy to z Górnikiem Łęczna czy z Baskami.

BTW: City wygrało wyścig po Gabriela Jesusa :/
konto usunięte

@chinek23: Wygrali ten wyścig już w lato.

@PheNOmeN: Ale oficjałka dopiero dzisiaj poszła.
konto usunięte

@chinek23: Latem go kupili tylko został w Brazylii do zimy
« Powrót do wszystkich komentarzy