Manchester City zabiera głos na temat zainteresowania piłkarzami ze szkółki Barçy

Łukasz Lewtak

31 grudnia 2016, 19:30

Sport

15 komentarzy

Manchester City skontaktował się z dziennikarzami Sportu, który pisał wczoraj o tym, że angielski klub chce sprowadzić do siebie największe talenty ze szkółki FC Barcelony.

Przedstawiciele The Citizens podkreślili, że negocjują jedynie transfery zawodników, którzy ukończyli 16. rok życia, co jest wymogiem stawianym przez FIFA. Angielski klub przyznaje, że interesuje się napastnikiem Pablo Moreno i pomocnikiem Nico, synem byłego piłkarza Frana, pracującego obecnie w Manchesterze City. Zaprzecza jednocześnie, że kontaktował się z Ansu, o zainteresowaniu którym również pisał wczoraj Sport.

Manchester City zaznacza, że zainteresowanie najlepszych klubów Premier League, takich jak właśnie The Citizens, Manchester United czy Chelsea, zawodnikami pokroju Pablo Moreno jest całkowicie normalne.

Piłkarze ze szkółki FC Barcelony budzą zainteresowanie wielu znakomitych europejskich klubów. Co roku najbardziej perspektywiczni młodzi zawodnicy otrzymują propozycje opuszczenia Ciutat Esportiva i są kuszeni bardzo atrakcyjnymi ofertami. Odejścia przynajmniej niektórych z nich wydają się w związku z tym nieuniknione.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby nie zabrali nam największych perełek

No niestety ale sztab niestawia na wychowanków , no i do tego ogromne pieniądze bardzo bd kusiły młodych pilkarzy Barcy. Oby najlepsi zostali w Barcy
konto usunięte

Tu chodzi o calkiem inne wartosci a nie kasa bo tam gdzie kasa tam zawsze jest lipa i waly

Prawdziwi Barcelonista nie przejdzie do innego klubu nawet za kilkaset tysięcy funtów tygodniowo.
konto usunięte

Najgorsze jest to że oni mogą wszystko... Mają kasy jak lodu i spokojnie mogliby płacić tym dzieciakom kasę o jakiej się ani im, ani ich 3 pokoleniom wstecz razem wziętym.