Manchester City zabiera głos na temat zainteresowania piłkarzami ze szkółki Barçy

Łukasz Lewtak

31 grudnia 2016, 19:30

Sport

15 komentarzy

Manchester City skontaktował się z dziennikarzami Sportu, który pisał wczoraj o tym, że angielski klub chce sprowadzić do siebie największe talenty ze szkółki FC Barcelony.

Przedstawiciele The Citizens podkreślili, że negocjują jedynie transfery zawodników, którzy ukończyli 16. rok życia, co jest wymogiem stawianym przez FIFA. Angielski klub przyznaje, że interesuje się napastnikiem Pablo Moreno i pomocnikiem Nico, synem byłego piłkarza Frana, pracującego obecnie w Manchesterze City. Zaprzecza jednocześnie, że kontaktował się z Ansu, o zainteresowaniu którym również pisał wczoraj Sport.

Manchester City zaznacza, że zainteresowanie najlepszych klubów Premier League, takich jak właśnie The Citizens, Manchester United czy Chelsea, zawodnikami pokroju Pablo Moreno jest całkowicie normalne.

Piłkarze ze szkółki FC Barcelony budzą zainteresowanie wielu znakomitych europejskich klubów. Co roku najbardziej perspektywiczni młodzi zawodnicy otrzymują propozycje opuszczenia Ciutat Esportiva i są kuszeni bardzo atrakcyjnymi ofertami. Odejścia przynajmniej niektórych z nich wydają się w związku z tym nieuniknione.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Prawdziwi Barcelonista nie przejdzie do innego klubu nawet za kilkaset tysięcy funtów tygodniowo.

@Vhaeraun: Niestety ale mamona rządzi światem i niestety każdego można kupić.

@Vhaeraun: Oni może nie ale ich rodzice już niekoniecznie.

@masik86: zwłaszcza przeciętnego ale jednak podgrzewacza foteli na ławce za 30 mln w czym bryluje ekipa rosell & bartomeu

@Vhaeraun: twoje zdanie pasuje na czasy Guardiolii kiedy gracze La Masii mieli szanse na 1 drużynę i ją dostawali ale od kiedy trenerami/zarządcami byli/są Martino,Enrique,Fernandez,rosell,bartomeu takiej szansy nie maja więc coraz odważniej kierują wzrok ku Wyspom.
konto usunięte

@Vhaeraun: Czyli Pique nie jest prawdziwym "Barcelonistą"?
« Powrót do wszystkich komentarzy