Manchester City zabiera głos na temat zainteresowania piłkarzami ze szkółki Barçy

Łukasz Lewtak

31 grudnia 2016, 19:30

Sport

15 komentarzy

Manchester City skontaktował się z dziennikarzami Sportu, który pisał wczoraj o tym, że angielski klub chce sprowadzić do siebie największe talenty ze szkółki FC Barcelony.

Przedstawiciele The Citizens podkreślili, że negocjują jedynie transfery zawodników, którzy ukończyli 16. rok życia, co jest wymogiem stawianym przez FIFA. Angielski klub przyznaje, że interesuje się napastnikiem Pablo Moreno i pomocnikiem Nico, synem byłego piłkarza Frana, pracującego obecnie w Manchesterze City. Zaprzecza jednocześnie, że kontaktował się z Ansu, o zainteresowaniu którym również pisał wczoraj Sport.

Manchester City zaznacza, że zainteresowanie najlepszych klubów Premier League, takich jak właśnie The Citizens, Manchester United czy Chelsea, zawodnikami pokroju Pablo Moreno jest całkowicie normalne.

Piłkarze ze szkółki FC Barcelony budzą zainteresowanie wielu znakomitych europejskich klubów. Co roku najbardziej perspektywiczni młodzi zawodnicy otrzymują propozycje opuszczenia Ciutat Esportiva i są kuszeni bardzo atrakcyjnymi ofertami. Odejścia przynajmniej niektórych z nich wydają się w związku z tym nieuniknione.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Najgorsze jest to że oni mogą wszystko... Mają kasy jak lodu i spokojnie mogliby płacić tym dzieciakom kasę o jakiej się ani im, ani ich 3 pokoleniom wstecz razem wziętym.

@WS996: A co Barca od kataru nie ma kasy jak piasków Sahary by zwiększyc kontrakty perełkom La Masii?
No tak trzeba oszczędzać kasę dla skarbówek,prokuratury hiszpańskiej oraz na nowe pensje dla Suareza i Neymara i prowizje dla jego ojczulka więc co się dziwicie że perełki Barcy garną się.
na Wyspy
Zamiast pluć na City podziękujcie za to waszym ideałom czyli rosellowi i bartomeu za ich wspaniałą destrukcyjną politykę wobec La Masii

@CruyffLaportaPep: Wiem ,że trollujesz ,ale polecam ci się dokształcić ,bo robisz to nieudolnie.

Kluby z UK mogą więcej ofiarować niż drużyny z Hiszpanii ,a problemem są przepisy ,które federacja w Hiszpanii niechce dostosować do tych co obowiązują w UK. Przepisy jasno ograniczają kase jaką klub hiszpański może zaoferować takiemu graczowi . W Anglii mozna wiecej
konto usunięte

@CruyffLaportaPep: Rosell i Bartomeu to największe zło w Barcelonie. Oni robią z Barcy drugi Real.
« Powrót do wszystkich komentarzy