Valencia bliska pozyskania następcy Cancelo

Julia Cicha

31 grudnia 2016, 21:00

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Możliwy transfer Cancelo do Barçy wchodzi w nowy etap. Jak informuje Mundo Deportivo, Valencia zapewniła już sobie kupno prawego obrońcy w letnim okienku transferowym.

Z kolei Superdeporte podaje, że zawodnikiem tym będzie Kiko Femenia. Kontrakt piłkarza Alavés wygasa 30 czerwca i ponoć obie strony dogadały się już w kwestii transferu. Dymisja Prandellego sprawiła, że negocjacje w sprawie przejścia Cancelo do Barçy zostały wstrzymane, ale wskutek ostatnich wydarzeń Portugalczyk zbliżył się do Camp Nou.

Kiko Femenia jest obecnie w wysokiej formie i cieszy się zaufaniem Pellegrino, który zauważył jego potencjał. Valencia chciała go pozyskać już w 2009 roku, kiedy to dyrektorem sportowym klubu był Braulio Vasquez.

Femenia w 2011 roku przeszedł do Barçy B za nieco ponad dwa miliony euro. Podpisał umowę na trzy lata z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Po dwóch sezonach, za sprawą Andoniego Zubizarrety, odszedł do Realu Madryt, gdzie również nie znalazł swojego miejsca. W 2015 roku podpisał kontrakt z Alavés.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby ten transfer nie doszedł do skutku.
« Powrót do wszystkich komentarzy