Cillessen wyjaśnia przyczynę swojej kontuzji

Julia Cicha

31 grudnia 2016, 10:22

Mundo Deportivo

16 komentarzy

Jasper Cillessen zaskoczył wszystkich tą wiadomością. Wczoraj po powrocie do Ciutat Esportiva okazało się, że Holender podczas przerwy świątecznej doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego lewej nogi.

Z powodu tego urazu bramkarz będzie pauzować przez co najmniej dwa tygodnie. Cillessen w trakcie przerwy świątecznej nie rozegrał żadnego spotkania towarzyskiego. Jak się okazało, doznał kontuzji, biegając. Chciał pozostać w formie w czasie wakacji. Takie jest jego oficjalne wytłumaczenie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Współczuje Cillesenowi że złapał kontuzję biegając

Pewnie to było tak..."ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo.." i skończyło się kontuzją.

Myslalem ze przy stole wigilijnym

Niestety macie rację. Lecz tylko w jednej kwestii. Mozna dostać ko tuzji podczas biegania. Plaszczkowaty jest najczesciej kontuzjogennym przy nawet rekreacyjnym bieganiu. Nie rowna nawierzchnia, niedostateczne rozciagniecie bądź rozgrzanie, przewianie i przeziebienie mięśnia...jest tego mnóstwo. Wyszło jak wyszło. Luis na pewno wie co jest prawdą. My misimy wierzyć Cillesenowi

Doznać urazu biegając. Dziwna sprawa. Sam tak nigdy nie miałem. Albo Jasper jest szklany albo miał ogromnego pecha.
konto usunięte

Czyżby nawet zawodowi piłkarze gdy przyjdzie biegać zapominali o rozgrzewce?

Zawodowy sportowiec nabawił się kontuzji w trakcie joggingu... Następna szklanka? Czy taki klub jak Barca musi kupować średniaków i szklanki? Może tylko po to żeby udowodnić wszystkim że z takimi też można coś ugrać...

Dobrze, że biegnąc, a nie jadąc autokarem na mecz ^^ :D

A szkoda chłopaka, miał sobie pobronić z Athleticiem, pokazać na co go stać a tu takie coś...

Zdrowiej. ;-)