Iniesta: Chciałbym przedłużyć umowę jak najszybciej

Julia Cicha

31 grudnia 2016, 09:30

Marca

8 komentarzy

Kontrakt Andrésa Iniesty z FC Barceloną wygasa w 2018 roku. Rozpoczęły się już negocjacje w sprawie przedłużenia umowy, a sam zawodnik jest optymistą.

Przedłużenie umowy: Już o tym rozmawialiśmy i chciałbym załatwić to jak najszybciej. Chcę zostać w Barçy i nie widzę żadnych problemów. Nie mam wpływu na drugą stronę negocjacji, ale jeśli będę w formie, wszystko powinno być w porządku.

Przyszłość Messiego: Mam nadzieję, że zostanie dla dobra drużyny i klubu. Jest niezbędny do zdobywania trofeów. Nie wyobrażam sobie Leo bez Barcelony.

Umowa Luisa Enrique: Jest dość silny, by dalej być naszym trenerem, i chciałbym, by tak było. Każdy jednak decyduje o swojej przyszłości i tylko on wie, co zrobi.

Milionowe oferty z Chin: Nie otrzymałem żadnej, nie mam tłumacza. Takie propozycje każdemu dają do myślenia, ale nie widzę siebie w innym kraju. Wszystkie decyzje należy jednak uszanować.

Pogoń za Realem Madryt: Przed nami wymagające spotkania i musimy zagrać jak najlepiej na wypadek potknięcia rywala.

Aleix Vidal: Zespół stuprocentowo w niego wierzy, mam nadzieję, że zostanie. Każdy jest jednak w innej sytuacji osobistej i grupowej. Nie gra tyle, ile by chciał.

Arda Turan: To świetny piłkarz, ma umiejętności, które jeszcze nie raz pokaże.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Każdy klub na świecie marzy żeby mieć Andresa u siebie, na marzeniach i płytkach się kończy

Iniesta jak nikt zasługuje na nową umowę.... Kwestia czasu aż ją podpisze...

Iniesta to Barca a Barca to Iniesta !!!

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości w kwestii przyszłości Andresa na Camp Nou? Od razu przypomniał mi się ten śmieszny news z Juventusem na czele.

Że niby Juventus go chciał?... Pomarzyć mogą ;P