Piłkarze Barçy zakończyli przerwę świąteczną i wrócili do treningów

Majerr

30 grudnia 2016, 19:06

Mundo Deportivo

4 komentarze

Zgodnie z założeniami po ośmiu dniach przerwy świątecznej piłkarze pierwszego zespołu FC Barcelony powrócili do treningów.

Podopieczni Luisa Enrique rozpoczęli dziś przygotowania do pucharowego starcia z Athletikiem. Pojedynek z Baskami (5 stycznia o 21:15) będzie pierwszym meczem Blaugrany w 2017 roku. W dzisiejszych zajęciach Luis Enrique nie mógł skorzystać z kontuzjowanego Cillessena. Oprócz Holendra w Ciutat Esportiva zabrakło także Messiego, Neymara i Luisa Suáreza, którym Lucho pozwolił wrócić do klubu dopiero 2 stycznia. Co ciekawe na dzisiejszych zajęciach nie stawił się także Javier Mascherano.

Z drugiej strony Luis Enrique mógł liczyć dziś na Piqué, który postanowił szybciej wrócić do stolicy Katalonii (jego przerwa świąteczna także miała trwać do 2 stycznia). Warto przypomnieć, że środkowy obrońca Barçy kolejny raz skraca swoje wakacje, ponieważ wcześniej zdecydował się na taki krok w lecie tego roku. Tym samym wiele wskazuje na to, że Piqué wystąpi 5 stycznia na San Mamés w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla przeciwko Athleticowi.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

MNS to z marszu mogą grać w tydzień się nie zapomina jak się ma grać .
« Powrót do wszystkich komentarzy