Aleix Vidal został wyceniony przez Barcelonę

Dariusz Maruszczak

30 grudnia 2016, 10:34

Mundo Deportivo

59 komentarzy

Jak donosi Mundo Deportivo, Barcelona ustaliła cenę za Aleixa Vidala. Ewentualny nabywca będzie musiał zapłacić za 27-latka 15 milionów euro.

Barcelona nie przekazała dotychczas informacji, że prawy obrońca chce odejść w zimowym okienku transferowym. Oficjalnie ani Vidal, ani jego agent również tego nie ogłaszali, ale rzecz jasna mogą to zrobić. W tym przypadku odpowiedź z klubu jest taka, że potencjalny nabywca będzie musiał zapłacić 15 milionów euro, choć jak można przypuszczać, cena będzie do negocjacji. Natomiast gdyby 27-latek został wypożyczony, Barcelona najpierw będzie musiała znaleźć jego następcę, który przyszedłby za darmo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie ździwi mnie, gdy okaże się drugim Montoyą. Płacz kibiców, że jest lepszy od Alvesa, a teraz nawet w słabej Valenci gra kaszanę :D

Serio wolałbym żeby odszedł Enrique niż Vidal ..
Koleś nie wiem co by miał zrobić żeby ten śmieszny trener zaczął go normalnie traktować bo gra dobrze i na obecną chwile nie widzę innego zawodnika który pasuje do Barcy jako boczny obrońca . Bardzo szybki plus ma fantastyczne podania dobry drybling jest silny i potrafi wygrać pojedynek główkowy .. Nie wiem dlaczego klub pozwala na takie cyrki trenerowi który na końcu zepsuje do końca drużyne i odejdzie .

Pół roku gry w plecy, zaufał klubowi i nie dostał nawet jakiejś większej szansy.
Sformułowanie "Més que un" club chyba się zaczyna sypać.

Ani to śmieszne, ani to poważne...

Skur*****wo. Ściągać go i trzymać pół roku na samych treningach, a potem wypiąć na niego dupę.

Po co.. po co go chcą sprzedać.. :/ Lepiej dawać mu szanse, a klubowi wyjdzie to na dobre. Ale ich sprawa co zrobią.

15? Niestety on jest wart jakieś 100 tysięcy ojro skoro Villa został oddany za melona, a byłby z niego tysiąc razy większy pożytek gdyby wtedy został a nie odszedł, za darmo praktycznie, do ATM.

Problem zacznie się wtedy gdy złote pokolenie Barcelony skończy swoją karierę (co powoli staje się coraz bardziej widoczne) a na stanowisku trenera pozostaną tacy fachowcy jak trener obecny.
Nieprzemyślane transfery, szastanie nie swoją forsą, fochy w stosunku do zawodników.
Czas szybko leci, Messi za chwilę nie da rady ratować Barcelony z tarapatów.
A nasi trenerzy dalej nie potrafią wymyślić sposobu jak Barca ma grać z autobusem:)

Barca naprawia rynek transferowy :D

Ja bym Aleixa zostawił, kupił PO, a Aleixa wystawiał na PS, jako zmiennika Messiego. W Sevilii Vidal występował jako prawy pomocnik, lub prawo skrzydłowy, w zależności od taktyki, a Lucho próbuje z niego zrobić obrońcę na siłę.

Tak na prawdę to on jeszcze szansy nie zmarnował. Bo jej nie dostał.
konto usunięte

Nie jestem jego idolem, ale skoro go sprowadzili to powinni mu dać szanse, tym bardziej że ostatnio dobrze się prezentuje o czym w wywiadzie mówił sam trener. A jak nie to niech go sprzedają i mam nadzieje że trafi do drużyny w której odegra wielką role, a włodarze Barcy będą mieli wtedy głupie miny. Bo takie traktowanie piłkarza to już przesada ( niechciany prezent który sam sobie kupiłem).

Głupota totalna. Nie mamy po, a ten piłkarz najbardziej pasuje profilem do tej pozycji. Jest szybki, zwrotny, dobry techniczne, a nie gra, bo Lucho się na niego gniewa. Gdyby złapał formę, to dałby więcej niż Roberto.

Dwie opcje:
-odejdzie za kilka milionow
-zostanie wypozyczony i koniec koncow odejdzie za darmo

To są jakieś jaja. Po raz kolejny sprzedają taniej niż kupili...
Nie chce mi się podawać przykładów takich transferów, bo to przecież się zdarza co rok.

15 mln?? Pewnie pojdzie za 3 mln w zmiennych (w tym 2 za zdobycie ZP) i mozliwosc wykupu trzech 15 latkow ...

poebao ? Lucho zastanów się jeszcze 5 razy
konto usunięte

Czemu zarząd ulega każdej zachciance Lucho? Powinni mu powiedzieć wprost: 'nie po to płaciliśmy półtora roku temu 20 mln Sevilli, żebyś marnował zawodnika. Masz ultimatum: albo traktujesz Aleixa normalnie, albo bez zmian, ale nowego zawodnika nie dostaniesz i koniec.'

Czarne piątki w Barcelonie co okienko ...

To moze 5 wyciagniemy
konto usunięte

15 mln? śmiechłem...

Tak ale nikt z was nie pamieta ze przed gra w sevilli gral w 2 lidze i nikt go nie chcial. A inne kluby po co maja go kupowac skoro nie wiedza jak gra?
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Jakoś dziwnie wybrała Barca tego piłkarza.
Miał grać w najlepszym klubie świata a okazuje się, że nie chcą go nawet dużo słabsze zespoły i to za małą kasę.
Jak on niby miał grać u nas, skoro nie doceniają go mniej wymagający ..?

Coś tu nie rozumie, jak Cancelo odejdzie to co z Roberto ? dalej bezie grywał na PO czy będzie zmiennikem Cancelo czy też zmiennikiem lini pomocy ?
konto usunięte

15? serio w czasach kiedy Chińczycy dają po 100 milionów Ronaldo za samą grę u nich.
Vidal jest wart spokojnie z 30 baniek. Mało grał u nas, ale jednak ma 27 lat i wiele lat dobrej gry przed nim.
konto usunięte

Głupota totalna, że w ogóle ktokolwiek rozważa takie rozwiązanie. Skoro Lucho nie widzi Vidala jako pełnowartościowego zawodnika, niech chociaż zostanie do końca sezonu jako zmiennik Roberto, a potem w lecie ściągnie się Cancelo czy kogo sztab sobie zażyczy. Dla zawodnika też zawsze łatwiej jest znaleźć klub w letnim okienku, niż w zimowym.
konto usunięte

No cóż... jak dostaniemy połowę tej kwoty to będzie dobrze. Nie widać klubów, które by się o niego zabijały.

Ostatnie mecze w wykonaniu Vidala były coraz lepsze , ale LE się napiął i pozbywa się piłkarza, który nawet nie dostał porządnej szansy.
Turan również grał kiepsko, ale w przeciwieństwie do Vidala dostawał szanse, więc miał czas się wykazać...
Gdzie tu sprawiedliwość?

Sporo kasy jak za wiecznego rezerwowego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tyle nie dostaniemy i co wtedy? Jak zwykle sprzedamy kolejnego zawodnika za bezcen czy może Enrique postawi na Vidala. Pierwsza opcja jest póki co bardziej prawdopodobna.

Znając naszych fachurów to odejdzie na wypożyczenie i dostaniemy potem za niego 3 melonki :D

Moze Chińczycy sie zgloszą i dadzą wiecej :)

Pewnie sprzedamy go za 8-9 mln znając naszych facetów ds.transferów

Znając rekinów biznesu z naszego klubu, to puszczą go za mniej niż 10 milionów euro.