Turecka prasa: Galatasaray nie rezygnuje z Aleixa Vidala

Julia Cicha

29 grudnia 2016, 15:00

Sport

8 komentarzy

Turecka prasa zapewnia, że Galatasaray wciąż jest zainteresowany sprowadzeniem Aleixa Vidala w zimowym okienku transferowym. Turecki klub spróbuje sprostać wymaganiom finansowym Barçy.

Galatasaray ma nadzieję na sprzedanie Lukasa Podolskiego do Guangzhou Evergrande, dzięki czemu zarobiłby około 20 milionów euro. Te pieniądze pozwoliłyby na transfer Vidala. W Turcji zapewnia się, że obrońca jest skłonny opuścić Barcelonę, jeśli otrzyma atrakcyjną finansowo i sportowo ofertę. Barça najprawdopodobniej również nie zgłosiłaby sprzeciwu.

Negocjacje pomiędzy Galatasaray i Guangzhou w sprawie transferu Podolskiego zbliżają się ku końcowi i wydaje się, że przejście Niemca do Chin zostanie oficjalnie ogłoszone już w przyszłym tygodniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ej Lukas! Piłkarską emeryturę miałeś spędzać w Górniku Zabrze!

Kurde, oby nie odszedł, Lucho niech przejrzy na oczy :/

Wolałbym gdyby jednak z nami został,ale jeśli Galatasaray da za niego 20 baniek to możemy go sprzedać

Jeśli Vidal zostanie sprzedany, a Douglas ściągnięty ponownie to naprawdę czapki z głów dla zarządu. Zwłaszcza jeśli stanie się to w zimowym okienku.

Mam nadzieję, że Vidal jednak z nami pozostanie i pokażę jeszcze na co go stać.

Skąd jest to zdjęcie? Z tureckiego "Bravo Sport"? :D

Szczerze mówiąc, to wolałbym żeby został, ale pod warunkiem, że dostawałby szanse jako zmiennik Sergiego. Może w defensywie nie błyszczy, ale za to daje dużo w ofensywie swoimi szybkimi rajdami na prawym skrzydle. Na zmiennika dla Roberto, na słabszych rywali jak najbardziej Vidal jest ok, według mnie.