Kibice Newell’s namalowali mural dla Messiego

Ola

29 grudnia 2016, 11:00

Mundo Deportivo

9 komentarzy

Kibice argentyńskiej drużyny Newell’s Old Boys ze zniecierpliwieniem czekają na powrót Leo Messiego do klubu, w którym najlepszy piłkarz świata rozpoczynał swoją karierę.

Leo zawsze publicznie mówił, że bierze pod uwagę zakończenie kariery w klubie z Rosario. Zanim jednak ten dzień nastąpi, minie jeszcze wiele lat. W przyszłym roku Messi prawdopodobnie przedłuży umowę z Barceloną, w związku z czym dzień jego powrotu do Newell’s oddali się w czasie.

Kibice Newell’s czekają jednak na niego z otwartymi ramionami i już nie mogą się doczekać widoku Messiego w koszulce Trędowatych. Aby wyrazić swoją sympatię do Leo, namalowali mural poświęcony napastnikowi Barçy. Malowidło znajduje się w pobliżu miejsca, gdzie mieszka rodzina Messich w Rosario. „Każdego dnia jesteśmy bliżej ponownego spotkania”, głosi hasło namalowane obok wizerunku Lionela w koszulce Newell’s Old Boys.

twitter.com/ImMESS10nante/status/814193936512253952

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę że jak Leo będzie miał 35-36 lat to może do nich wracać :)

Oby tylko Leo grał w Barcelonie jak najdłużej.
konto usunięte

Mam nadzieję, że Leo pogra u nas do 38 roku życia albo dłużej. On mało biega więc da rade a zawsze bedzie bardzo przydatny. Oczywiście najlepiej by u nas zakończył kariere, oby

Pomarzyć zawsze mogą.

Jestem przekonany, że ostatnie lata kariery spędzi w Newell's, ale oby to miało miejsce jak najpóźniej. Messi to Barca, a Barca to Messi

Obejdą się smakiem jeszcze przez wiele lat. Leo jest tam, gdzie jego miejsce. W tym Newells może pokopać sobie piłkę na emeryturze jak Xavi w Katarze, w wieku 35,36 lat. W profesjonalnej karierze Lio nie założy innej koszulki niż ta Barcy.

To się nazywa oddanie dla swojego wielkiego bohatera z miasta Rosario.

Tredowatych :D