TAS skraca sankcję transferową Realu!

Łukasz Lewtak

20 grudnia 2016, 12:41

Mundo Deportivo

246 komentarzy

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu skrócił sankcję nałożoną na Real Madryt do jednego okienka transferowego, dlatego też Królewscy będą mogli sprowadzić i zarejestrować nowych zawodników latem przyszłego roku. Warto przypomnieć, że wcześniej identyczne odwołanie od takiej samej kary składała Barcelona i w jej przypadku TAS nie skrócił sankcji.

Sankcja transferowa nałożona przez FIFA na Real Madryt będzie więc obowiązywać jedynie w najbliższym zimowym okienku transferowym, co praktycznie nie jest dla klubu żadną karą. Przypomnijmy, że FC Barcelona również otrzymała wcześniej sankcję z tego samego powodu (nieprawidłowości przy rejestracji nieletnich piłkarzy) i nie mogła rejestrować nowych zawodników w zimie 2014 i lecie 2015 roku, przez co pół roku poza grą byli Arda Turan i Aleix Vidal.

Josep Maria Bartomeu powiedział dziś, że skonsultuje się z prawnikami, czy w sprawach Barçy i Realu były tak wyraźne różnice, aby decyzję TAS-u można było uznać za zasadną.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Real Madryt. Klub zbudowany na oszustwie i pieniądzach. Na upodobaniach dyktatora i na zachciankach władz Hiszpanii. Klub kłamców i propagandystów. Klub bezczelności, chamstwa i fałszowania prawdy. Perez, Tebas i reszta tej zgraji nawet się nie kryją ze swoją ignorancją i atakowaniem Barcy. Po tej akcji wierzy ktoś jeszcze w fart Realu w losowaniach LM? Gardzę nimi jeszcze bardziej i oby karma ich zjadła

@qbuteq: A ja mam ogromną nadzieje, że kiedyś te przekręty ujrzą światło dziennie i historią "najlepszego klubu świata" będzie można się podetrzeć.

Można było wierzyć w przypadek, ale do czasu.

@dge21: Też czekam na ten dzień. Wtedy wykupie zapasy popcornu i będę czytał ten biały cyrk całymi dniami :)
JEśli szczęście się powtarza to już nie szczęście - tutaj ono zdecydowanie ZA DUŻO sie powtarzało
Komentarz usunięty

@qbuteq: Chrum chrum chrum jestem karma haha

@LeoD1or: ty i kolega niżej , mam takie pytanie ? ile trzeba mieć lat żeby zakładać konto specjalnie na stronie Barcy i męczyć innych swoimi słabymi tekstami , 12, może 13 ? Po drugie człowieku, real madryt zdobył ponad 50 % tytułów na krajowym podwórku dzięki dyktaturze gen. franco, który niedopuszczał do tego aby ktoś inny coś wygrał. Nastepnym razem jak się wypowiesz to może coś poczytaj i ogarnij temat, a nie paplaj bezsensownie.

@LeoD1or: Zrób składkę, bo niebawem kolejna runda się rozpocznie i jak to w ostatnich latach bywa, plecki Barcelony i być może Atletico będzie trzeba oglądać ;) Pozdrowienia papierowymi dolarami :)

@qbuteq: buuuuaaahhhhh i tyle.... to o twoim poziomie:)
« Powrót do wszystkich komentarzy