Ola

13 grudnia 2016, 20:45

Sport

11 komentarzy

Paco Alcácer w końcu zdobył długo wyczekiwanego gola dla Barçy. Od momentu transferu na Camp Nou napastnik nie był w stanie trafić do siatki, ale dziś się to zmieniło. Paco zdobył bramkę na 4:1 w meczu towarzyskim z Al Ahli.

Alcácer pojawił się na boisku w 32. minucie spotkania. Napastnik mógł zdobyć nawet więcej bramek, ale sędzia niesłusznie nie uznał jednego gola, odgwizdując pozycję spaloną. Po przerwie jednak Paco zdołał podwyższyć prowadzenie swojego zespołu. Przy golu Hiszpana asystował Ivan Rakitić.

Dzięki tej bramce Paco wreszcie przełamał swoją strzelecką niemoc. I choć bramka padła w spotkaniu towarzyskim, mamy nadzieję, że jest to tylko przedsmak kolejnych trafień Alcácera – już w oficjalnych meczach Barcelony.

Jak na 30 milionów to trochę mało strzela :-D

facet za 30 baniek strzelający w meczach towarzyskich... może się przełamie może nie. ja mimo wszystko dalej nie ogarniam tego zakupu i oddania Munira...

Jedno pokolenie będzie pamiętało datę 13.12 jako dzień, w którym wprowadzono stan wojenny w Polsce, natomiast ci młodsi zapamiętają ją jako zwycięstwo Don Paco Alcácera Kichota, który po wielu próbach pokonał broniące wiatraki i strzelił :D A tak serio mówiąc, to fajnie, że udało mu się strzelić i nie ważne jest to komu strzelił bo wielu tutaj zapomina jak zarzucano Ronaldo trafienia jedynie z ogórkami, co finalnie skończyło się dla niego kolejnymi pucharami i nagrodą indywidualną. Więc Paco, chcemy tego wincyj!!!

Trofeo Pichichi jest juz w tym sezonie dla niego

Brawo dla Paco!Oby w derbach coś strzelił

no dobra paco, teraz hattriczek w derbach i lecimy dalej z tematem

No to sie rozwiazal worek z bramkami!!!!

Mam nadzieję, że Paco się przełamie!

Może teraz mu się to coś w głowie odblokuje, bo myślę, że tutaj leżał (lub leży) problem. Brawo za dzisiejszego gola, niech teraz zamknie nam usta golami w lidze :)

teraz będzie już strzelał seryjnie :P

Takie to pół na pół.... Fajnie że gol ale liczy się pierwszy w meczu oficjalnym takie fakty,,,, Ciekawe kiedy mu się uda