Luis Enrique: Na pewno w losowaniu trafi nam się jakaś perełka

Łukasz Lewtak

6 grudnia 2016, 23:17

Marca

49 komentarzy

Po meczu z Borussią Mönchengladbach Luis Enrique pochwalił dobrą postawę Ardy Turana i Aleixa Vidala oraz wypowiedział się na temat losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Wspaniały mecz: „Wyróżniłbym inicjatywę i szybkość, z jaką krążyła piłka. W tym meczu więcej można było stracić niż zyskać, ale drużyna grała dobrze przez cały czas, mimo że przeciwnicy byli bardzo wycofani”.

Arda Turan: „W tym sezonie strzela wiele goli. Ma wielkie możliwości, kiedy gra na lewej stronie ataku. Podoba mi się również jego gra w linii pomocy”.

Aleix Vidal: „Zagrał spektakularnie. Jest w wyjątkowej formie fizycznej, mimo że nie grał od pewnego czasu. Spisał się bardzo dobrze w ataku i obronie, z piłką i bez piłki. Im więcej piłkarzy uczestniczy w grze zespołu, tym lepiej. Jestem zachwycony”.

Losowanie: „My odrobiliśmy naszą pracę domową, ale są niespodzianki. Niektóre drużyny, które miały zająć pierwsze miejsce, były drugie. Jesteśmy już przyzwyczajeni do wybuchowych losowań. Na pewno trafi nam się jakaś perełka”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Aleix Vidal: „Zagrał spektakularnie. Jest w wyjątkowej formie fizycznej, mimo że nie grał od pewnego czasu. Spisał się bardzo dobrze w ataku i obronie, z piłką i bez piłki. Im więcej piłkarzy uczestniczy w grze zespołu, tym lepiej. Jestem zachwycony”.

Dlatego przez kolejne 10 spotkan posiedzi na trybunach :P

@kuba1624: Oby nie!! :) Widać, że chłopak ma umiejętności i powinien dostawać więcej czasu na boisku.

@kondi21: Też jestem tego zdania ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy