Villarrubi: Ten punkt jest na wagę złota

Ola

28 listopada 2016, 09:45

Mundo Deportivo

8 komentarzy

Wiceprezydent Carles Villarrubi był główym reprezentantem FC Barcelony na meczu z Realem Sociedad. Pomimo niekorzystnego wyniku starał się on zachować optymizm.

– Widząc to, co się zdarzyło w ciągu 90 minut, muszę przyznać, że ten punkt, który zdobyliśmy, jest na wagę złota. Graliśmy przeciwko świetnemu rywalowi, który pokazał nieposkromionego ducha i zagrał fantastyczne spotkanie. Dziś było widać, że to nie przypadek, iż nie wygraliśmy tu od sześciu lat. To bez wątpienia bardzo trudny teren.

– Rozumiem, że zawodnicy czują się rozczarowani, szczególnie tuż po meczu. Jednak zespół zaprezentował pozytywną postawę. Widzieliśmy niejednokrotnie, jak ci piłkarze wychodzili z trudnych sytuacji, jak potrafili odwracać losy meczów, ale, coż, dziś to się nie udało, choć dali z siebie wszystko. Czasami sprawy nie układają się tak, jak się tego chce, a poza tym, powtarzam, mieliśmy naprzeciwko siebie znakomitego rywala.

– Teraz trzeba już myśleć o kolejnym spotkaniu z liderem. Dzieli nas sześć punktów. Nic się nie dzieje.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trochę racji ma lecz uważam mimo wszystko że postawę jaką zaprezentowali nasi to do kosza należy wrzucić i więcej nie wyjmować.
« Powrót do wszystkich komentarzy