Jordi Alba: Grając w taki sposób nie można wygrać żadnego meczu

Majerr

27 listopada 2016, 23:47

Sport

13 komentarzy

Po zakończeniu spotkania przeciwko Realowi Sociedad kilka gorzkich słów padło także ze strony Jordiego Alby, który nie był jednak tak krytyczny jak jego kolega z drużyny Gerard Piqué.

– Real Sociedad zagrał lepiej. Nie uważam, aby zabrakło nam odpowiedniej postawy. Każdy zobaczy to, co będzie chciał, jednak sądzę, że oni byli po prostu lepsi i wygrywali wszystkie stykowe sytuacje. Grając w taki sposób nie można wygrać Ligi ani żadnego spotkania, tym bardziej przeciwko drużynie takiej jak Sociedad, który bardzo dobrze na nas naciskał – powiedział Alba.

– Dzisiejszy remis nie sprawi, że nasza wiara w nas samych zostanie nadszarpnięta. Najbardziej martwi styl przegrywanych przez nas pojedynków – zakończył obrońca Barçy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobrze powiedział. Alba wczoraj rozegrał przyzwoity mecz.
konto usunięte

Nie kumam jak najgorszy zawodnik, grający na lewej stronie, na świecie śmie się wypowiadać po takim występie ze swojej strony...

Ciężko być Barceloną... Z Barcą zagrali jak finale Ligi Mistrzów, a za tydzień dostaną w czoko od Granady po słabym występie :(

Co tu dużo mówić, ma rację. Jedno jest pewne - bez pomocy nic nie ugramy, chyba wszyscy to wiedzą oprócz Lucho. Wierzę bardzo, że się podniesiemy, bo jesteśmy Barcą. Mam zaufanie do Luisa Enrique i mam nadzieję, że coś zmieni, bo tak być nie może. Można przegrać lub zremisować i to jeszcze z takim rywalem jak Sociedad ale jak widzę, że przy wyniku 1:1 w 80 minucie nie jesteśmy w stanie wyjść spod pola karnego to się zastanawiam, czy pomysł naszego trenera na Barcę się nie skończył. Przyjdzie mi to ocenić po 38 kolejce i ostatnim meczu naszej drużyny w LM. Wierzę bardzo w to, że się podniesiemy. VeB

dla mnie Messi akurat w tym meczu oprócz bramki był jednym z najsłabszych wybrał się na spacer po murawie
konto usunięte

Alba nie zagrał dobrze, ale tez nie gral źle. Obok Pique, Denisa i Messiego chyba najlepiej z calej ekipy.