Eusebio: Zostajemy z wrażeniem, że mogliśmy pokonać Barçę

Majerr

27 listopada 2016, 23:59

Sport

10 komentarzy

Na pomeczowej konferencji Eusebio Sacristán był dumny z meczu, jaki rozegrali jego podopieczni. Szkoleniowiec Realu Sociedad żałował, że jego piłkarzom ostatecznie nie udało się zwyciężyć w starciu z Barçą.

– Zrobiliśmy wszystko, aby zwyciężyć. Mieliśmy swoje sytuacje, jednak piłka nie chciała wejść. Barça zawsze jest zespołem, który trafia do siatki. Wielka szkoda, że nie udało nam się zdobyć trzech punktów – powiedział szkoleniowiec Realu Sociedad.

– Wiedzieliśmy, co musieliśmy robić, dlatego zagraliśmy wspaniałe spotkanie. Naciskaliśmy na rywala, a do tego dobrze rozgrywaliśmy piłkę. Zabrakło nam jedynie odrobiny precyzji w wykończeniu. Nie jest łatwo grać przeciwko Barcelonie. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że możemy stracić bramkę i tak się stało. Moi zawodnicy zawsze byli szybsi i nie pozwalali im na wiele. Jestem dumny z drużyny. Zostajemy z wrażeniem, że mogliśmy pokonać Barçę – zakończył Eusebio.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie sądziłem że tak dobrze mu pójdzie po odejściu z Barcy, dobrą robotę tam wykonuje.

Szkoda że na Madryt tak zespołu nie przygotował też.

Ale zaciesz na twarzy nie dziwie sie:-)

Spoko, na Camp Nou się zrewanżujemy.

Dawno czegoś takiego nie widziałem. To była demolka. Barca nie istniała. Rewelacyjny mecz San Sebastian a najsłabszy w wykonaniu Barcy od kadencji Martino.
Pełny szacunek dla Eusebio Sacristána.

Pokonaliście Panie Eusebio, w każdym możliwym punkcie.

Mogliśmy? Chyba pokonaliśmy. Bez względu na wynik.
konto usunięte

Eusebio zjadł taktycznie Lucho. Być może warto będzie rozważyć go jako następcę Lucho(przypuszczam że Lucho odejdzie po sezonie).

przyszly trener Barcy?:)

Kapitalna robota panie trenerze!