Denis Suárez: Do końca ligi pozostało wiele meczów

Majerr

27 listopada 2016, 23:28

Mundo Deportivo

11 komentarzy

Tuż po zakończeniu meczu przeciwko Realowi Sociedad Denis Suárez rozmawiał z przedstawicielami mediów o wydarzeniach z dzisiejszego meczu.

– Oni byli dużo lepsi w pierwszej połowie. Wykonali prawie dwadzieścia rzutów rożnych. My nie byliśmy w stanie odnaleźć naszego sposobu gry. Musimy zmienić tę sytuację. Tak jak powiedział Gerard, inaczej patrzy się na boiskowe wydarzenia z zewnątrz. Wygrali z nami wszystkie pojedynki, a kiedy nie zwycięża się tutaj od sześciu lat, trzeba wyjść na boisko walcząc na śmierć i życie – wyznał pomocnik Barçy.

– Do końca ligi pozostało wiele meczów i punktów. Naszym celem było zwycięstwo, ponieważ to nam przyświeca na każdym boisku. Koniec końców zdobyliśmy punkt, a to nie jest mało – powiedział Denis Suárez, który dodał: – nie można szukać wymówek, skupiając się na meczach Ligi Mistrzów. Od wielu lat gramy mecze w środku tygodnia i w weekend, dlatego nie jest to żadne usprawiedliwienie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W tym jeszcze jeden z sociedad, las palmas, sewillą

ludzie do końca jeszzcze jest tyle kolejek że sytuacja może się zmienić 10 razy .. Real ma KMŚ złapią zadyszkę, my stracimy jeszcze punkty ale oni też .. spokojnie jeszcze nic straconego :) ważne żeby zagrać za tydzień lepszy mecz niż ten dziś

Sorry, ale to nie liga angielska, że się traci nie wiadomo ile pkt. Jak Real będzie grał tak jak teraz i szczęście nie będzie ich opuszczało to nawet 4pkt jest czasem nie do odrobienia. Oczywiście wierzę, że za tydzień wygramy.
konto usunięte

WYgrywamy El Clasico i juz mamy tylko 3 pkt straty

Denis mnie dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczył. Nieco ożywił naszą grę w pomocy będąc zdecydowanie bardziej pożytecznym niż Rakitić. Szkoda, że to było za mało.

20 rzutów rożnych? Wtf? Ja widzę że mieli dokładnie 8.

Dal dobra zmiane. Dzis byl bardzo aktywny to cieszy.

od teraz kazdy mecz to final