Neymar będzie mógł wystąpić w Klasyku

Majerr

28 listopada 2016, 00:14

Sport

8 komentarzy

Luis Enrique będzie mógł skorzystać z usług Neymara podczas sobotniego Klasyku. Brazylijczyk, nad którym widniało widmo zawieszenia, nie zobaczył w meczu z Realem Sociedad żółtego kartonika, dzięki czemu będzie mógł zagrać w spotkaniu z odwiecznym rywalem.

Przed rozpoczęciem meczu z Realem Sociedad Neymar miał na swoim koncie cztery żółte kartki, co oznaczało, że kolejne takie upomnienie miało skutkować zawieszeniem w 14. Kolejce Primera División, podczas której Katalończycy zmierzą się z odwiecznym rywalem z Madrytu. Na szczęście Brazylijczyk zakończył starcie z Baskami z czystym kontem, a to oznacza, że w sobotę crack Barçy będzie mógł zagrać w jednej linii z Messim i Suárezem. W identycznej sytuacji znajdował się Sergio Ramos, który w meczu ze Sportingiem Gijón także nie został upomniany.

Żółte kartki w meczu z Realem Sociedad zobaczyli z kolei Mascherano, ter Stegen, Alba oraz Denis Suárez, jednak żaden z nich nie miał na swoim koncie czterech żółtych kartek. Całą czwórka nie będzie miała problemów z tym, aby wspomóc swoją drużynę w Klasyku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Całe szczęście.Oby z Realem nasi roznieśli Królewskich
« Powrót do wszystkich komentarzy