200. ligowy mecz z golem Messiego

Majerr

28 listopada 2016, 00:29

Sport

6 komentarzy

Lionel Messi ponownie okazał się kluczowy dla swojego zespołu. W starciu z Realem Sociedad to właśnie trafienie Argentyńczyka pozwoliło Barçy na wywalczenie jednego punktu.

W drugiej połowie Messi zdobył wyrównującą bramkę, dzięki której, jak poinformował Pedro Martín na swoim koncie na Twitterze, Argentyńczyk ma już na swoim koncie 200 ligowych meczów ze zdobytą bramką. W sumie crack Barçy trafiał do siatki w Primera División 320 razy.

Niektóre źródła podawały, że już niedawny mecz z Sevillą był 200 ligowym spotkaniem Messiego z bramką, jednak według oficjalnych statystyk La Ligi, Argentyńczyk dopiero teraz dobił do tej granicy. Tym samym Messi powiększył swoją przewagę nad drugim w klasyfikacji Raúlem, który w swojej karierze trafiał do bramki w 184 ligowych meczach.

Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób Messi zdobywał swoje dotychczasowe bramki w Primera División.

Liczba meczów Liczba bramek
109 1
65 2
23 3
3 4

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Messi gratulacje!

Po trafieniu Leo czułem że Barca pójdzie za ciosem, ale jednak się nie udało.

Ciekawe jaki jest rekord wszechczasow ?
Rekord to 541 goli Pele.
Messi narazie 321. Mysle ze moze pobic Pele . Pele zdobyl tez 504 goli ligowych dla jednego klubu. Te rekordy sa w zasiegu Leo.

rekordy rekordami ale zespół złapał chyba lekką zadyszkę , trochę to martwi bo w perspektywie niedługo El clasico .... a po za tym dla Leo nie ma rekordów których nie mógłby pobić :)

Bez Leo Barca jest w mega kryzysie.

Eeee Messi pobija kolejny rekord - dzień jak co dzień :)