W meczu z Realem Sociedad Luis Enrique dokonał tylko jednej zmiany

Majerr

28 listopada 2016, 01:08

Sport

21 komentarzy

Mecz przeciwko Realowi Sociedad był jednym z najbardziej skomplikowanych spotkań zespołu Luisa Enrique. Na pomeczowej konferencji sam Asturyjczyk przyznał, że nigdy wcześniej jego zespół nie był tak wyraźnie słabszy od przeciwnika.

Pomimo przewagi Realu Sociedad i braku kontroli nad boiskowymi wydarzeniami szkoleniowiec Barçy zdecydował się na przeprowadzenie tylko jednej zmiany. W przerwie spotkania Asturyjczyk postanowił ściągnąć Ivana Rakiticia i wprowadzić w jego miejsce Denisa Suáreza.

Przebywający na ławce rezerwowych Cillessen, Digne, Marlon, Rafinha, Alcácer i Alena w ogóle nie pojawili się na murawie. Żaden z tych zawodników nie miał okazji wspomóc drużynę w starciu z Baskami, choć w pierwszej połowie ze swoimi drobnymi urazami zmagali się Piqué i Alba. Kataloński środkowy obrońca był bliski opuszczenia placu gry (przebrany w strój meczowy był już Marlon), lecz ostatecznie lekarze Barçy owinęli bandażem kostkę Piqué, który dokończył spotkanie.

Mimo wszelkich przeciwności, z którymi w trakcie meczu spotkał się Luis Enrique, Asturyjczyk zdecydował się na zaufanie tym graczom (poza Rakiticiem), których posłał na plac gry od pierwszej minuty.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Lucho po prostu nie ma coraz częściej pomysłów na dany mecz. Byle trerner zjada go taktycznie... Już od pewnego czasu to mówię- niestety coś złego się dzieje w drużynie.
« Powrót do wszystkich komentarzy