Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu Barçy

Majerr

27 listopada 2016, 23:01

Sport

14 komentarzy

Podczas pierwszej połowy dzisiejszego starcia na Anoeta FC Barcelona zaprezentowała swoją najgorszą wersję, o czym świadczą statystyki.

Podopieczni Enrique aż do 41. minuty nie byli w stanie pojawić się w polu karnym swojego rywala, dowodem czego jest powyższe zdjęcie. W ciągu pierwszych 25 minut statystyki Barçy były następujące: 0 strzałów, 0 strzałów celnych, 0 podań w polu karnym rywala, 44% posiadania piłki.

Pierwszy strzał ze strony Barçy nadszedł w 41. minucie. Wówczas uderzyć na bramkę zdecydował się Luis Suárez, lecz próba Urugwajczyka spełzła na niczym. Pierwszy rzut rożny został przyznany Barcelonie na minutę przed końcem czasu regulaminowego pierwszej połowy.

Powyższe statystyki jasno ukazują, jak słabą pierwszą połowę rozegrali podopieczni asturyjskiego szkoleniowca. Z kolei gospodarze zaprezentowali się znacznie lepiej od Katalończyków, choć i oni nie byli w stanie zdobyć ani jednej bramki podczas pierwszych 45 minut.

Po pierwszej połowie myślałem że znowu będzie 0-0

Aż się łezka w oku kręci jak się pomyśli, że mieliśmy najlepszy środek pola na świecie przez dłuższy czas.

hahaha zielona plama na środku boiska mnie zniszczyła :D

Andres wracaj! :c

Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać

Sociedad zagrało tylko dobrze a my na poziomie który nie przystoi takiemu klubowi i patrząc obiektywnie zasłużyliśmy na porażkę

Słaba to za małe słowo. To była zdecydowanie najgorsza połowa w obecnym sezonie. Zupełna bezradność i brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Wstyd!

Za to w drugiej połowie oglądaliśmy juz prawdziwy koncert gry Barcy.

Real Sociedad pokazał jak trzeba grać z Barceloną. Trener Realu zgniótł LE taktycznie :)

To jest skutek naszych wspaniałych pomocników.

Bardzo słaba to jest nasza gra od roku czasu a nie pierwsza połowa...

Nasi mają szczęście że uniknęli porażki, gol Sociedad na 2-1 był jak najbardziej prawidłowy.