Gil Manzano pokazuje średnio 7,33 kartki na mecz

Julia Cicha

27 listopada 2016, 19:30

AS

15 komentarzy

Neymar będzie musiał bardzo się postarać, by nie dostać żółtej kartki w dzisiejszym meczu na Anoeta, tak jak to miało miejsce w sezonie 2014/15. Jeśli jednak tak się stanie, nie zagra w Klasyku.

Brazylijczyk będzie musiał uważać i na pewno nie będzie mógł grać tak jak w środę na Celtic Park, gdzie cudem nie zobaczył drugiej żółtej kartki. Napastnik otrzymał już w tym sezonie 7 żółtych kartek w 15 meczach.

Prowadzący dzisiejsze spotkanie Gil Manzano pokazał już w tym sezonie aż 44 kartki w sześciu meczach (41 żółtych i 3 czerwone). Jego średnia kartek na mecz jest w związku z tym niemal najwyższa w lidze hiszpańskiej. Wyprzedza go tylko Mateu Lahoz.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby Ney nie złapał żółtka

Oby Ney wytrzymał i nie dał się sprowokować.

Jak Barca będzie bezpiecznie prowadziła z Realem Sociedad w pierwszej połowie to myślę, że Lucho w drugiej połowie ściągnie Neymara z boiska.

A ja myśle że Ney bardzo chce zagrać e el clasico i będzie uważał dziś (chyba że perez posmarował :D)

7 kartek w 15 meczach godne pożałowania w dodatku napastnik...

Mam nadzieję że nie zbierze kartki za pyskówki bo on tak lubi w emocjach

Nie będzie łatwo.

Dostanie ją prawie na pewno. Jednak jeśli zagra dzisiaj ujowe zawody, to nawet nie będzie szkoda jego nieobecności w Klasyku, a nuż Arda zagra godnie na jego pozycji.

Widze ze G. Manzano drugim miejscu zaraz po M.Lahoz widac ,ze elita sedziow w hiszpani.Pewnie w czolowce jest jeszcze Borbalan,U.Mallenco i V.Carballo.Cala smietanka sedziow hehe

myślę, że Ney niestety dziś ujrzy żółtą kartkę

Myślę, że Ney wysłuchał niezłego kazania od Lucho i kapitanów przed dzisiejszym meczem, więc będzie grał jak szklanka, co też nie jest dobre.