Gil Manzano pokazuje średnio 7,33 kartki na mecz

Julia Cicha

27 listopada 2016, 19:30

AS

15 komentarzy

Neymar będzie musiał bardzo się postarać, by nie dostać żółtej kartki w dzisiejszym meczu na Anoeta, tak jak to miało miejsce w sezonie 2014/15. Jeśli jednak tak się stanie, nie zagra w Klasyku.

Brazylijczyk będzie musiał uważać i na pewno nie będzie mógł grać tak jak w środę na Celtic Park, gdzie cudem nie zobaczył drugiej żółtej kartki. Napastnik otrzymał już w tym sezonie 7 żółtych kartek w 15 meczach.

Prowadzący dzisiejsze spotkanie Gil Manzano pokazał już w tym sezonie aż 44 kartki w sześciu meczach (41 żółtych i 3 czerwone). Jego średnia kartek na mecz jest w związku z tym niemal najwyższa w lidze hiszpańskiej. Wyprzedza go tylko Mateu Lahoz.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

myślę, że Ney niestety dziś ujrzy żółtą kartkę

Widze ze G. Manzano drugim miejscu zaraz po M.Lahoz widac ,ze elita sedziow w hiszpani.Pewnie w czolowce jest jeszcze Borbalan,U.Mallenco i V.Carballo.Cala smietanka sedziow hehe

7 kartek w 15 meczach godne pożałowania w dodatku napastnik...

Myślę, że Ney wysłuchał niezłego kazania od Lucho i kapitanów przed dzisiejszym meczem, więc będzie grał jak szklanka, co też nie jest dobre.

Oby Ney nie złapał żółtka

Oby Ney wytrzymał i nie dał się sprowokować.

Jak Barca będzie bezpiecznie prowadziła z Realem Sociedad w pierwszej połowie to myślę, że Lucho w drugiej połowie ściągnie Neymara z boiska.

A ja myśle że Ney bardzo chce zagrać e el clasico i będzie uważał dziś (chyba że perez posmarował :D)

@BARCA171: Rozumiem Turan przyjedzie z domu na tą zmiane ?

@BARCA171: Turana nawet nie ma na ławce także nie wiem jak ma go zmienic

Mam nadzieję że nie zbierze kartki za pyskówki bo on tak lubi w emocjach

Nie będzie łatwo.

Dostanie ją prawie na pewno. Jednak jeśli zagra dzisiaj ujowe zawody, to nawet nie będzie szkoda jego nieobecności w Klasyku, a nuż Arda zagra godnie na jego pozycji.

@karci0: Neymar pewnie przy kozystnym wyniku zejdzie tak po 70 min.oczywiscie jak nie dostanie kartki wczesniej i zmieni go Turan

@karci0: A ja myślę, że nie. Wydaje mi się, że Lucho już przeprowadził z nim rozmowę o tej kartce i będzie bardzo uważał :)
Obym to ja miał racje