Barça postara się przerwać znakomitą serię bramkarza Realu Sociedad

27 listopada 2016, 17:30

Sport

9 komentarzy

FC Barcelona będzie musiała zmierzyć się dziś nie tylko z przeklętym dla siebie Estadio Anoeta, ale także bramkarzem Realu Sociedad Geronimo Rullim, który pozostaje niepokonany na tym obiekcie od 304 minut.

Argentyńczyk stał się tajną bronią Realu Sociedad i w znaczący sposób przyczynił się do ostatniej znakomitej passy zespołu Eusebio Sacristána. Diario Vasco wylicza dziś, że Rulli jest niepokonany na Anoeta od 304 minut. Ostatni raz puścił gola na tym stadionie w wygranym przez jego drużynę 4:1 spotkaniu z Las Palmas w piątej kolejce Primera División.

Tridente MSN stanie dziś więc przed trudnym zadaniem pokonania bramkarza, który w ostatnich trzech meczach na własnym stadionie zatrzymał Betis, Deportivo Alavés i Atlético Madryt. W sumie w poprzednich czterech spotkaniach na Anoeta Rulli puścił tylko jednego gola i to głównie dzięki temu Real Sociedad zwyciężył we wszystkich tych pojedynkach i zajmuje miejsce w strefie europejskich pucharów.

Trochę się dziwię że w reprezentacji Argentyny broni Romero,a nie on

Wszystko w naszych rękach a raczej nogach. Czas popsuć tą dobrą passę. Wierzę w naszych!

To dlaczego on nie broni w Argentynie tylko Romero?

Chłopak ma papiery na bardzo dobrego bramkarza

Wszystko jest przeciwko nam...

Brak wygranej od 9 lat, Sociedad bez straty gola u siebie od 304 minut... Pozostaje wziąć różaniec :DDD