Niegroźny wypadek z udziałem Neymara

Łukasz Lewtak

27 listopada 2016, 11:32

Mundo Deportivo/AS

48 komentarzy

Jak poinformowała TV3, Neymar miał niegroźny wypadek samochodowy, kiedy jechał dziś rano do Ciutat Esportiva, aby razem z drużyną Barçy udać się do San Sebastián na mecz z Realem Sociedad.

Brazylijczyk miał wypadek przy zjeździe z autostrady. Na szczęście doszło jedynie do drobnej stłuczki i obecność Neymara w spotkaniu na Anoeta nie jest zagrożona. Do wypadku przyczyniły się prawdopodobnie obfite opady deszczu.

Na miejscu zdarzenia pojawił się Pepe Costa, który jest łącznikiem pomiędzy zespołem a klubem. Pozostał on przy samochodzie Neymara razem z Mossos d’Esquadra (katalońską policją). Miejsce wypadku zostało zabezpieczone, a brazylijski napastnik udał się do Ciutat Esportiva.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i składka OC pójdzie mu w górę. Lepiej by się dogadał po cichu bez policji. :-)

Dobrze że to tylko tak się skończyło.

Od razu w oczy rzuciło mi się słowo wypadek,a potem przeczytałem z udziełem Neymara i mi serce w przyspieszonym tempie biło,ale na szczęście potem przeczytałem że niegroźny.Ufff.PS.to nie był wypadek,ale kolizja drogowa

Skoro nikomu nic się nie stało to nie jest wypadek tylko kolizja drogowa.
konto usunięte

Dobrze, że Neymarowi nic się nie stało i nikomu w tym zderzeniu. Przy takiej aurze o wypadek nie trudno.

Ponad 500 Nm, ciężka noga, deszczyk i wiadomo jak się kończy ;)

Całe szczęście, że nic mu nie jest.

Kupię bite, czerwone Ferrari Spider :D
konto usunięte

Dobrze że nie klubowym Audi się stuknął. Potrąciliby mu z pensji. ;)

Najważniejsze, że nic się nikomu nie stało. Neymar ubogi nie jest więc sobie poradzi.

Pro_gamer

I po co taka gadka? Strata przyczepności w szybkim/sportowym aucie zdarza się i tyle. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego.

uuu szkoda całkowita, wezme z litości za 2 stówki to 458 italia :)

Niestety umiejętności prowadzenia nie zwiększają się z grubością portfela

Trzeba wypatrywać ofert na allegro... ferrarka będzie do wzięcia w okazyjnej cenie ;)

Kolizja, nie wypadek

oczywiście z udziałem BMW :D

Bo Ferrari 458 to trzeba umieć jeździć :)

Perez już dzwoni do prokuratora generalnego w Madrycie żeby Neymar wraz z rodziną dostał dożywocie.

To jest znak aby nie gral. Bo jest mozluwosc zawieszenia na mecz z realem.

No wygląda na zdjęciu tak jakby go całkiem obróciło.
To nie wiem czy takie nic.

wybadek jest, gdy są ranni, natomiast gdy nie ma, to jest kolizja ;)

Mi ostatnio kotek wybiegł ale dobrze że moja Alfka ma twarde zderzaki.

Oj no zdarza się, pewnie wysyłał snapa do Biebera, albo coś równie ważnego

Guardiola by powiedział że jest sam sobie winien bo powinien jechać Audi

Tak to jest jak się szybko jeździ ;)
Dobrze że się mu nic nie stało.