Tridente wreszcie zagra od pierwszej minuty na Anoeta

27 listopada 2016, 13:00

16 komentarzy

Jeśli w ostatniej chwili nie wydarzy się nic niespodziewanego, w dzisiejszym meczu na Anoeta od pierwszej minuty zobaczymy w akcji tridente MSN. Będzie to pierwszy raz, kiedy Leo Messi, Luis Suárez i Neymar wspólnie pojawią się w wyjściowym składzie w spotkaniu na stadionie Realu Sociedad.

W ostatnich dwóch latach Barça doznała dwóch porażek na Anoeta (w obu przypadkach 0:1). Jednym z powodów tak słabych wyników mogła być nieobecność tridente. 4 stycznia 2015 roku Luis Enrique dokonał wielu zmian w składzie swojej drużyny, co spowodowało napięcie w szatni. Od pierwszej minuty na Anoeta zagrali wtedy Munir, Luis Suárez i Pedro. Już przy wyniku 0:1 na boisku w miejsce Munira, Pedro i Mathieu pojawili się Messi, Neymar i Alves.

W ubiegłym sezonie, 9 kwietnia 2016, Luis Suárez nie zagrał na Anoeta z powodu sankcji, a w ataku Barçy wystąpili Messi, Munir i Neymar. W trakcie meczu Iniesta zmienił Rafinhę, Jordi Alba – Ardę Turana, a Ivan Rakitić – Sergiego Roberto.

Żeby tylko Ney żółtej nie dostał !

Miejmy nadzieję że dziś rozmontują Sociedad.

Oby wygrali bo jak znowu straca punkty to bedzie lipa i ciezko bedzie to nadrobic

Może lepiej po pierwsze niech nie dadzą sobie strzelić głupiej bramki bo wtedy będzie pozamiatane.

Oby MSN dzisiaj pokazało swoją najlepszą wersję

Barca na czele z Tridente rozniesie mury i zdobędzie Anoeta

Trzeba ich zniszczyc barco pokaz swoja sile

To czy wystąpi to się jeszcze okażę bo z tego co słyszałem to Neymar jest kartkę od zawieszenia a przed nami El Clasico.

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż 3 punkty dla nas. Jeśli odpukać byśmy przegrali dzisiaj i za tydzień to praktycznie mamy ligę przegraną. Wątpię żeby Real miał taki kryzys jak my w marcu/kwietniu tego roku.