MD: Aleix Vidal wziął wczoraj ślub

Łukasz Lewtak

26 listopada 2016, 20:28

Mundo Deportivo

31 komentarzy

Jak informuje Mundo Deportivo, Aleix Vidal nie wziął udziału we wczorajszym i dzisiejszym treningu FC Barcelony oraz nie został powołany na mecz z Realem Sociedad, ponieważ wczoraj w Almeríi wziął ślub ze swoją partnerką Loreną.

Luis Enrique powiedział dziś, że Vidal już ponad miesiąc temu prosił o wolne na te dni, co mogło by potwierdzać informacje podane przez Mundo Deportivo. Może jednak nieco dziwić, że piłkarz zaplanował ślub w środku sezonu. Nie jest tajemnicą, że Aleix Vidal niezwykle rzadko otrzymuje szanse od Luisa Enrique, lecz ostatnio był przynajmniej powoływany do składów meczowych.

Aleixowi i jego partnerce życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Filozofia LE: "nie bo nie".
W obecnej sytuacji, w której obniżkę formy i to ewidentną ma S.Roberto pozbycie się Vidala zimą byłoby kolejna pomyłką naszego trenera, który pierwszy nadaje się do wywalenia.
Moim zdaniem Vidal potrzebuje czasu, a okaże się, że nie jest zawodnikiem gorszym od S.Roberto, który nie daje sobie rady w defensywie. To właśnie po jego stronie obrony istnieje większe zagrożenie niż po stronie Alby.
LE zmarnował dla Barcy wielu zawodników tj. Halilovic, Munir, Sandro etc.
Według tego pseudo trenera lepiej było sprowadzić Alcacera za 30 mln niż dawać szansę coraz lepszym wychowankom (zwłaszcza Munir w ostatnim okresie gry dla Barcy pokazywał się z jak najlepszej strony).
Zakup Alcacera to strata wielu milionów,
Zakup Gomesa to tez strata 30 mln gdy mieliśmy Halilovica, wracał Rafinia i pozyskaliśmy D.Suareza.
Mysle, że kolejnym duzym błędem LE był zakup Ter Stegena.
Wczorajszy mecz pokazał jak nogami gra ten geniusz gry ta częścią ciała

Oto przypadek zawodnika "wykończonego" przez upartego trenera...

Niech się mu darzy

To może Luis jako prezent ślubny da mu podstawę po derbach Europy? :)

Zakładam że Enrique odejdzie po tym sezonie. Wątpię jednak żeby Vidal zaryzykował pozostanie w klubie aż do wakacji, tym bardziej że mówi się o przejęciu sterów przez Unzue, więc jego pozycja w klubie raczej się już nie poprawi. Szkoda, bo bardzo zmarnowali mu karierę. Życzę mu, aby poszczęściła mu się zmiana klubu i mógł jeszcze nie raz czymś nas zaskoczyć - oczywiście pozytywnie :-)

Chciałbym żeby zagral z realem chociaz z 15min i pokazał sie na tle takiego rywala że każdemu by szczena opadła. Pamietam co on robil z marcelo jak gral w sevilli kiwał go jak młodego. Nie zapomne tego sombrero ;d

Nie skreslacie go jeszcze. Ma malo szans i nie ma zaufania trenera ale kto wie czasami krytyka dobrze działa na piłkarza. Powodzenia Aleix

Może i jednak w klubie mu się poszczęści i otrzyma szansę...?

Jakiś zgrzyt musiał być bo nie wierzę że Vidal nie zasłużył nawet na to by parę minut pograć.

Pamiętam jak sporo osób mówiło ze ze Aleix będzie kozak transferem i w sumie tak mogło być gdyby nie..... Lucho. Coś tam musiało się stać ale trudno, po ptakach, pewnie zimą max latem pożegnamy się z Aleixem.

W końcu wziął w czymś udział... gdyby Lucho udzielał mu ślubu to byłby maksymalnie drużbą
konto usunięte

To musiał być jakiś konflikt.

kurde szkoda że ten transfer nie wypalił, na początku myślalem że to strzał w 10 jednak sie myliłem
konto usunięte

Szczęścia Aleix! Mam nadzieję, że uparty jak osioł Lucho da mu w następnych meczach szansę(nie tylko w 1/16 cdr).

Mam nadzieję, że chociaż w życiu osobistym będzie mu się wiodło.
Szczęścia na nowej drodze życia Aleix!

Już to kiedyś pisałem, ale jestem ciekaw Waszej opinii - myślicie, że to konflikt między nimi, czy po prostu faktycznie Aleix prezentuje się tak tragicznie na treningach? Pytam, bo pamiętam jego występy po półrocznej przerwie, które były kaptialne. Fakt - w defensywie niekiedy zawalał, ale w ofensywie dawał mnóstwo. Pomijam już fakt, że chłopak czekał 6 miesięcy, żeby w ogóle grać.

Lucho daj mu w końcu pograć ! Zmarnowaliśmy chłopaka... w pre sezonie tak mi się podobał... świetnie podawał z głową i ta cudowna siatka w meczu z Celticiem...
Nieźle puszczał w bój Pistolero...

moze lucho mu w prezencie da zagrac z jakims ogorkiem :D

Gościu nie pasuje do naszego stylu i tyle, bardziej z niego skrzydłowy niż obrońca. Ale w sumie gowno wiem. Niech dostanie szanse i tyle. Chyba, że kupimy Bellerina, bo Cancelo to też dla mnie bardziej skrzydłowy.

No i gitara.To teraz powinien zacząć grać.Wszystkiego najlepszego młodej parze!

I gratulacje :D Teraz niech przekona do siebie Enrique i pikobelo :D

No to teraz wreszcie zacznie grać!

Byłem przekonany że będzie to mega transfer ale życie płata figle i wyszło inaczej grube miliony w pupę.