Monje: Wspólnie osiągnęliśmy wielkie rzeczy

Julia Cicha

26 listopada 2016, 21:21

Mundo Deportivo

5 komentarzy

FC Barcelona poinformowała dziś o dymisji Susany Monje, która później oficjalnie skomentowała swoje odejście.

– Powody tej decyzji są wyłącznie osobiste. Odpowiedzialność związana z byciem wiceprezydentem ds. finansowych wymaga wielkiego oddania oraz dużej ilości czasu. Obecnie muszę poświęcić się rodzinie. Zamykam etap, który trwał sześć i pół roku, i wchodzę w nowy – powiedziała Monje.

Była wiceprezydent nie chciała podsumować swojej pracy, ponieważ „powinny to zrobić inne osoby”. Równocześnie przyznaje, że jest „usatysfakcjonowana ze swojej pracy, ponieważ wspólnie z innymi osiągnęła wielkie rzeczy. Klub zarabia obecnie najwięcej na świecie (679 milionów euro), zmniejszył się dług. Barça jest numerem jeden, a jej finanse są stabilne. To zupełnie inna sytuacja niż kilka lat temu”.

Monje podziękowała wszystkim socios, prezydentowi Sandro Rosellowi, członkom zarządu, wszystkim pracownikom klubu, ale przede wszystkim rodzinie i prezydentowi Bartomeu. Dodała, że „wszyscy socios mają szczęście, że mają tak świetnego prezydenta, który ponadto jest wspaniałą osobą”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Monje Chce się skupić na rodzinie, poświecić im więcej czasu.

Dziękujemy za wszystko pod warunkiem że ta decyzja nie jest spowodowana przekretem który wyjdzie za kilka najbliższych dni...
konto usunięte

Pozostaje tylko życzyć powodzenia w dalszym życiu