Susana Monje podała się do dymisji

Łukasz Lewtak

26 listopada 2016, 14:20

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Wiceprezydent FC Barcelony ds. finansowych Susana Monje podała się do dymisji. Jej rezygnację przyjął Josep Maria Bartomeu.

Klub opublikował dziś oficjalny komunikat w tej sprawie.

Wiceprezydent FC Barcelony ds. finansowych Susana Monje złożyła w ten piątek dymisję z powodów osobistych. Prezydent Klubu Josep Maria Bartomeu szanuje tę decyzję i tymczasowo przejmie obowiązki, które do wczoraj pełniła wiceprezydent.

FC Barcelona pragnie wyróżnić i wyrazić wdzięczność za wspaniałą pracę, jaką przez pięć lat (2010-2015) Susana Monje wykonywała na stanowisku skarbnika oraz przez niemal 1,5 roku (2015-16) na stanowisku wiceprezydent. W sezonie 2014/15 była również odpowiedzialna za sekcję piłki ręcznej.

Z Susaną Monje na czele działu finansowego Klub zdołał osiągnąć obecny poziom przychodów oraz zastosowano środki chroniące przed możliwym nadmiernym zadłużaniem się. Kiedy Susana Monje pełniła funkcję wiceprezydent ds. finansowych, FC Barcelona osiągnęła rekordowe przychody (679 mln w sezonie 2015/16) i znacznie zmniejszyła dług (do 271 mln w sezonie 2015/16), dzięki czemu może cieszyć się stabilną sytuacją finansową.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lawina ruszyła?

Zrezygnowała zaraz po tym,jak urząd chciał od Barcy 12 mln-podejrzane...

Ciekawe czy to ma coś wspólnego z urzędem skarbowym i tymi 12 bańkami o które chcą powalczyć.

Wszyscy dookoła chcą od Barcy pieniądze i pani Monje rezygnuje .

Za miesiąc Susana Monje znajduje zatrudnienie w realu madryt.

Szkoda, bo świetnie się spisywała na tym stanowisku. Oby nie chodziło o jakąś poważną chorobę.

Pewnie jakiś przekręt zaraz wyjdzie... :)