Lista powołanych na mecz z Realem Sociedad

Łukasz Lewtak

26 listopada 2016, 13:51

Mundo Deportivo

24 komentarze

Luis Enrique podał listę 18 piłkarzy powołanych na jutrzejszy niezwykle ważny mecz ligowy na Anoeta z Realem Sociedad.

W kadrze zabrakło wciąż dochodzących do pełni zdrowia po kontuzjach Andrésa Iniesty, Samuela Umtitiego i Jérémy’ego Mathieu oraz zmagającego się z grypą Ardy Turana. Decyzją Luisa Enrique do San Sebastián nie pojadą także Aleix Vidal i Jordi Masip, który właśnie został ojcem.

W kadrze znalazł się natomiast Gerard Piqué, który nie trenował wczoraj z drużyną. Na liście widnieją również nazwiska Marlona i Carlesa Aleñi z Barçy B.

Poniżej przedstawiamy pełną listę powołanych na mecz z Realem Sociedad.

Bramkarze: Ter Stegen, Cillessen.

Obrońcy: Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Marlon.

Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Rafinha, Andre Gomes, Aleñà.

Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Neymar, Alcácer.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jakbyście typowali gdybyscie mieli dać pieniądzę ??

Szkoda,bo miałem nadzieję że zamiast Neya zagra Arda żeby Neymar nie dostał żółtej

A ja myślałem żeby Arda zagrał z przodu a Messi na pozycji iniesty, bo i tak cały czas się cofa a środek pola jest cienki teraz bez andreasa.

Myślałem że Arda za Neymara w tym mecz ze względu na kartki Neymara a tutaj Grypa:-/

Ja bym dał taki Ter Stegen -Sergi Roberto-Piqué - Mascherano-Alba-Busquets-Rakitić-Gomes-Denis Suárez-Luis Suárez- Messi a Neymar ławka dlatego że ma 4 żółtą i może wejść jak nie będzie szło .

Zamiast Sergio niech wejdzie Andre

Ter Stegen
Roberto Pique Mascherano Alba
Rakitić Busquets Suarez
Messi Suarez Neymar

Chcił bym debiutu Aleni

Ter Stegen-Robeto,Masche,Piquenbauer,Jordi- Rakieta, Busi, Denis i MSN w ataku
konto usunięte

Nawet Masip strzelił więcej goli niż Paco :D
konto usunięte

Musi wyjść najmocniejszy skład.

Ale Masip za to ze został ojcem zagra W CdR.
konto usunięte

Jutro musimy wyjść takim składem: Ter Stegen-Roberto-Mascherano-Pique-Alba-Sergio-Rafinha/Denis-Rakitić/Andre Gomes-MSN
konto usunięte

Jak zobaczyłem poważne osłabienia to już myślałem że Pique nie został powołany, ale na szczęście da radę zagrać. Bez Ardy powinniśmy sobie poradzić, szkoda że go zabraknie,ale trudno. A inne nieobecności były pewne, ale bardzo dziwi mnie sprawa Mathieu. Miał pauzować niecałe 3 tygodnie i być gotowym w 100 % na mecz z Malagą. A nadal się nie wyleczył... Ale w sumie to lepiej dla nas, już wolę Marlona.

Poważne osłabienia, i do tego nasz przeklęty stadion. Na szczęście zagra Pique, Roberto i Mascherano są w formie, więc defensywa powinna dać sobie radę. Z przodu Messi w obecnej dyspozycji zrobi swoje i tym samym wierzę w zwycięstwo. Skład wydaje się oczywisty, Neymar raczej zagra skoro Arda nie jest powołany, a faworytem Luisa w pomocy wydaje się być Gomes.

MATS
Alba-Pique-Masche-Roberto
Gomes-Busi-Rafinha
MSN