Maradona: Argentyna sięga dna, a co będzie po Messim?

Łukasz Lewtak

26 listopada 2016, 11:11

Mundo Deportivo

21 komentarzy

Diego Maradona wypowiedział się na temat obecnej reprezentacji swojego kraju i nowych pomysłów FIFA, które praktycznie uniemożliwią młodym Argentyńczykom wcześniejszy wyjazd do Europy.

– Porozmawiam z Infantino i wywalczę nowości dla Argentyny, ponieważ zawiedliśmy i sięgamy dna. Co będzie po Messim? Z tymi piłkarzami nie może pracować ktokolwiek, ponieważ później są potrzebni w dorosłej reprezentacji i nikt nie przyjeżdża. Mamy piękny kompleks w Ezeizie i nikt tam nie trenuje, nawet sędziowie. Trzeba wziąć się do pracy i to rozwijać, nie można żyć w fantazji Superligi, kiedy są kluby, które nie mogą utrzymać się w Primera – powiedział Maradona.

Diego Maradona chwalił również pomysł, aby reprezentacja Argentyny rozgrywała najbliższe mecze eliminacji mistrzostw świata na stadionie Boca Juniors. Do tego przychyla się także Leo Messi. – Jeśli reprezentacja będzie grać na la Bombonerze, pójdę jej kibicować. Denerwuje mnie, kiedy mówi się, że River wynajmuje stadion reprezentacji. Wszyscy zwariowaliśmy! Zawodnicy zasługują na to, aby grać na la Bombonerze i czuć się wyjątkowo – podkreślił Maradona.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na co mu dwa zegarki? :D

@Pawlak1992: Stać go to ma :)

@Pawlak1992: jeden pokazuje minuty a drugi sekundy :D
konto usunięte

@Pawlak1992: Bo właśnie sięgnął dna :)

@Pawlak1992: Bogactwo część główna xD

@Pawlak1992: Kozaczy Hublotami sygnowanymi jego nazwiskiem ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy