Willian José: Barça ma najlepszych piłkarzy na świecie, ale wolę styl Realu Madryt

Łukasz Lewtak

26 listopada 2016, 10:42

Mundo Deportivo

22 komentarze

Brazylijski napastnik Realu Sociedad Willian José był gościem programu „El Partidazo” w radiu COPE, gdzie wypowiedział się na temat jutrzejszego meczu jego drużyny z FC Barceloną.

Były zawodnik Las Palmas podkreślił: – musimy być przygotowani na każde spotkanie, jednak to będzie wyjątkowe. Barça ma najlepszych piłkarzy na świecie.

Jednocześnie Willian José zaznaczył jednak: – bardziej lubię styl Realu Madryt. Obrońcą, który sprawił mi najwięcej trudności, był Sergio Ramos.

Brazylijczyk zdobył w tym sezonie już sześć goli w lidze hiszpańskiej, dlatego też niektórzy zaczynają go porównywać z Darko Kovaceviciem, jednym z najlepszych napastników w historii Realu Sociedad. – Nie widziałem Kovacevicia w akcji, jednak jestem dumny, że mnie się z nim porównuje. Wiele zrobiłem dla Realu – zakończył Willian José.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To real ma jakiś styl?

@terminatorexi: Tez sie zdziwilem myslalem ze styl RM jest taki ze jak jest 89minuta to mowia "Sergio idz tylko w pole karne bo jest rzut rozny raczej trafisz"...

@Tomek54321: A my to co? Jak nie szło z Malaga czy Celtą to kto leciał do ataku żeby dupe ratować?

@terminatorexi: Ich styl nazywa się fartem

@sevs: Noo dobra ja wiem ze Pique latal ale jest to co mecz ? Czy tylko wtedy kiedy nie idzie ? Bo to jest roznica
« Powrót do wszystkich komentarzy