Messi zawodnikiem tygodnia w Lidze Mistrzów

Julia Cicha

25 listopada 2016, 21:28

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Leo Messi ponownie został wybrany na piłkarza tygodnia w Lidze Mistrzów. To już trzecie takie wyróżnienie dla Argentyńczyka w tym sezonie.

Tym razem Messi został piłkarzem tygodnia dzięki świetnemu występowi w meczu z Celtikiem, który Barça pokonała dzięki dwóm bramkom Argentyńczyka. La Pulga jest najlepszym strzelcem rozgrywek z dziewięcioma trafieniami na koncie. Na razie nikt nie jest w stanie mu dorównać.

Za Messim w głosowaniu znalazł się Marco Reus, autor hat-tricka w meczu Borussii Dortmund z Legią Warszawa.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zasłużył na to
konto usunięte

Messi jest najlepszy w tym sezonie! Wiedzą to prawdziwi kibice. Nie tylko Barcelony.
Zastanawiam się właśnie, co zrobić 13 grudnia, jeśli Leo tej ZP nie dostanie . Żeluś na nią nie zasłużył!!! Po prostu nie! I to nie jest wyłącznie moje uprzedzenie do tego pana. Żadne "fuchy"z drużynami, RM, Portugalia nie kwalifikują go do gracza sezonu.
Upić się, czy powiesić? 13 - to najgorsza data, jaka może być.
Leo, nie przegraj tego, proszę!!! Jesteś najlepszy.
Jeśli ci durni dziennikarze zagłosują inaczej, trudno!
Większość kibiców na całym świecie jest Twoimi fanami. I większość
kibiców wybrała Ciebie. Nawet kibice z Madrytu! To o czymś świadczy!
Jesteś najlepszy i dzięki, że mogę Cię oglądać!!!

Liczyłem że Cierzniak :(

Mozna powiedziec ze Leo zdobyl juz nagrode dla najlepszego gracza europy 2016/17. Narazie niszczy wszystkich.
konto usunięte

Jeśli juz to nie Messi ani Reus, ale Dembele :)

Moim zdaniem Reus powinien wygrać. W końcu strzelił Legii , potędze polskiej ekstraklasy xd ( żart )

Leo wiadomo D10S, ale trzeba oddać Reusowi świetne spotkanie po takiej przerwie mimo, że rywalem Legia.

Niewazne kto bedzie krolem strzelcow,asysty czy najlepszym graczem LM z Barcy na moje moze nikt niebyc.wazne by Barca byla w finale w Cardif 2017 bo to jest najwazniejsze.

Reus jednak nie strzelił hattrika. Jeden z goli mianowicie ostatni został zapisany na konto Rzeźniczaka. Taka mała uwaga:)