Oficjalnie: Barça weźmie udział w meczu towarzyskim w Katarze

Majerr

20 października 2016, 12:00

Mundo Deportivo

12 komentarzy

FC Barcelona poinformowała, że drużyna Luisa Enrique weźmie udział w meczu towarzyskim, który zostanie rozegrany w grudniu w Katarze.

13 grudnia pierwszy zespół Barçy rozegra mecz towarzyski z Al–Ahli Saudi FC. Spotkanie to odbędzie się w stolicy Arabii Saudyjskiej na stadionie Thani Bin Jassim. Powodem udziału Barçy w tym meczu jest konieczność wypełnienia warunków umowy z głównym sponsorem klubu, katarskimi liniami lotniczymi Qatar Airways.

Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego sezonu Barça również miała udać się do Kataru na mecz towarzyski, jednak z powodu nieobecności największych gwiazd zespołu podjęto decyzję o przełożeniu tego spotkania na inny termin.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Vidal musi zagrać.Jak zobaczyłem to zdjęcie to pomyliłem Albę z Velą :)

W końcu może zagra Vidal, może jakoś przekona Enrique, że może być zmiennikiem Roberto. Bo jak tak dalej pójdzie to i Messi zastąpi Roberto na prawej obronie jak będzie taka konieczność...

Vidal zagra, w sumie może ktoś z Barcy B posadzi go na ławce...

Jestem ciekawy działań zarządu odnośnie nowej umowy sponsorskiej na koszulkach. Jeszcze tylko parę miesięcy i być może powiemy katarowi bye bye :D

Coś czuje ze od początku grudnia zaczną sie kontuzje MSN

i z pewnością jest klauzula o występie jakichś gwiazd. Potrzebny ten sparing baardzo.

Niestety, pewnie to wszystko wynika z umowy sponsorskiej z Qatar Airways. Dodatkowo Katarczycy na pewno zawarli jakis zapis, ze w tym meczu musi zagrać pierwszy sklad lub jego część... jednak jak jest to mecz towarzyski to pewnie bedzie możliwość zmiany całej 11 np. w połowie meczu.

Nieźle się w dupach poprzewracało. Takie mecze zaburzają przygotowania i niszczy formę zawodników. Jak pojedzie tam pierwszy skład to będzie skandal

Skoro to towarzyski ilość zmian rośnie chyba do 6 więc można wystawić podstawową 11 a później ich szybko zmienić.
konto usunięte

Ja bym tam wysłał Barcę B i juniorów.

Ale poroniony pomysł....

"Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego sezonu Barça również miała udać się do Kataru na mecz towarzyski, jednak z powodu nieobecności największych gwiazd zespołu, podjęto decyzję o przełożeniu tego spotkania na inny termin."

I co jeszcze ? Może Once de gala ma zagrać całe 90 min....

Jeszcze tego potrzeba i to w grudniu.