Mecz legend Barçy i Manchesteru United przełożony

Ola

9 czerwca 2016, 19:03

FCBarcelona.cat

10 komentarzy

Jak poinformował Klub na swojej stronie internetowej, spotkanie legend Barcelony i Manchesteru United, które miało się odbyć 2 lipca na Camp Nou, zostało przełożone.

Powodem są obowiązki uczestników tego meczu związane z trwającymi w tym czasie mistrzostwami Europy.

Kiedy tylko zostanie uzgodniona nowa data tego spotkania, Barça poinformuje o niej za pośrednictwem swoich oficjalnych kanałów. W 2017 roku odbędzie się kolejny mecz pomiędzy legendami obu klubów, tym razem na Old Trafford w Manchesterze.

Przypominamy, że drużyna legend Barcelony zadebiutowała 1 kwietnia tego roku w miejscowości Queretaro, gdzie zmierzyła się z byłymi reprezentantami Meksyku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pierwszy po lewej z tych co stoją wyglada jak Stoiczkov, bramkarz to Baia, obok chyba Sylvinho, na pewno Edimlson, tego wysokiego nie kojarzę, obok F.Couto, z siedzącej od lewej: pierwszy nie jestem pewny, drugi De boer, Alfonso Perez(?), czwarty znajomo wygląda, po prawej Mendieta.

A Lusi Enrique i Guardiola gdzie?

Gdzie ten zdrajca figo? Haa on nie zasłużył.

Podpowie mi ktoś jaki jest skład naszych legend? Bo oprócz Edmilsona i de Boera słabo mi idzie z identyfikacją :( Nawet nie wiem który to de Boer ale to idzie usprawiedliwić :)

Czy tylko ja wchodze w tego typu artykuly tylko po to zeby dowiedziec sie R10 bedzie gral czy nie ?:D

Aha...Gdyby tak można było ujrzeć jeszcze raz Ronaldinho w koszulce Barcelony. Marzenia =)

Dwa wielkie kluby, tylko jeden w ruinie.