Hiszpania przegrywa z Gruzją w ostatnim sprawdzianie przed EURO

Ola

8 czerwca 2016, 09:55

FCBarcelona.cat

33 komentarze

W ostatnim meczu towarzyskim przed Mistrzostwami Europy we Francji reprezentacja Hiszpanii uległa Gruzji 0:1 na Coliseum Alfonso Pérez.

Defensywna gra drużyny gości oraz bramka zdobyta przez Okriaszwiliego w 40. minucie spotkania wystarczyły, aby pokonać wciąż aktualnego mistrza Europy. Od pierwszej minuty wystąpili Sergio Busquets, Gerard Piqué i Jordi Alba. Po przerwie na placu gry pojawił się także Andrés Iniesta, jednak jego wizja gry nie pomogła Hiszpanom odwrócić losów meczu.

W spotkaniu wystąpiło również pięciu byłych barcelonistów: Cesc, Pedro, Bellerín, Thiago i Nolito. To był ostatni sprawdzian podopiecznych del Bosque przed EURO – wcześniej pokonali oni Bośnię 3:1 oraz Koreę Południową 6:1. Przypominamy, że Hiszpanie zadebiutują w turnieju spotkaniem z Czechami (13 czerwca, 15:00).

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

brak Torresa robi swoje...Hiszpania nie ma szans na tym turnieju, Niemcy rozwalą każdego!

Problemem Hiszpanii jest brak wartościowych napastników. Ostatni mecz z Gruzją pokazał słabość tej formacji oraz pozwolił stwierdzić, że Del Bosque nie ma w ogóle wizji gry. To trener pokroju byłego trenera Barcy a obecnie reprezentacji Argentyny "Taty" Martino.
Ponadto mecz utwierdził mnie co do słuszności pozbycia się Pedro. Ten zawodnik, podobnie jak wielu innych po odejściu z Barcy całkowicie się zagubił. Co prawda już ostatnie dwa sezony w Barce były coraz słabsze ale teraz on gra jeszcze gorzej co potwierdzają jego występy w Chelesea. I tak zawodnik na tworzyć siłę napędową Hiszpanii? To pomyłka, podobnie jak inni zawodnicy linii ataku. Mam nadzieję, że chociaż Moratta odpali.

Nic nie ugrają na Euro. Kiepsko dobrana kadra przez "wypalonego" trenera i z deczka nieświeży styl :D

Ja stawiam na Niemców albo Francuzów bo kiedy jak nie u siebie ? :D Noo chyba, że Anglia zaskoczy ale kto ich tam wie.

Podejrzewam, ze moga zajsc dosc wysoko choc calkiem mocna wydaje mi sie tylko linia defensywna jesli De Gea stanie w bramce, bo jak Del Bosque postawi na Casillasa po pekne ze smiechu ;)

Cały zespół hiszpański kopał się po czołach poza jednym gościem a był nim DON ANDRES i tyle w temacie. Ogólnie będą męczyć bułe niemiłosiernie i szału nie zrobią jak nasi z resztą

Dodać można ze pomyłką jest Pedro o Fabs w tej ekipie a i Nolito wczoraj też .ujnia jak ciul

Grali na stadionie drugoligowca? Trochę dziwne...
konto usunięte

Zasłona dymna przed Euro ,tak jak Polska :)
konto usunięte

Brak Saula, Brak Roberto.. Na szczęście jest Fabregas i Pedro więc Del Bosque może spać spokojnie...
Byłem naprawdę w ciężkim szoku gdy zobaczyłem końcowy wynik. Meczu co prawda nie oglądałem ,ale z tego co słyszę Hiszpania szału nie zrobiła. Czyżby kryzys formy czy po prostu słabszy dzień. Już niedługo wszystko się okaże.

My sie martwimy o nasza repre a co ma powiedziec Hiszpania?
Czas Sfinksa juz dawno minal. Z tej reprezentacji marazm bije nawet wtedy gdy wchodza mlodzi gracza, ktorzy chca sie pokazac.
Nie rozumiem dlaczego Del Bosque ciagle jest selekcjonerem bo akurat trenerow z dobrym warsztatem w Hiszpanii nie brakuje.

Ale wiocha aaaaa

Ja tam nie mam za bardzo przekonania do trenerskich umiejętności Del Bosque. Nie da się ukryć, że jest wielkim farciażem, bo dwa razy dostał ustawione i ambitne drużyny, które same wywalczyły trofea. To były składy na zasadzie - " daj im piłkę i nie przeszkadzaj, a tylko stój przy linii z poważną miną, jakbyś wiedział o co tu chodzi". Na poprzednich Mistrzostwach Świata to wystawiał prawie całą Barçę, łącznie z Cesciem jako fałszywą 9-tką (a przecież fabregas na tej pozycji czuł się fatalnie. Jak na ostatnich MŚ trzeba było coś pokombinować, bo ere wychowanków Barçy się skończyła, to misja nie tylko obrony tytułu, ale nawet zajęcia przezwoitego miejsca skończyła się klapą. I teraz też tak będzie, chyba że zawodnikom będzie się chciało grać, a dziennikarze podrzucą przed meczem sensowny skład i taktykę.

Uspienie czujnosci, i tak oni plus Niemcy to głowni faworyci ;)

I tak beda co najmniej w finale :)

Co za debil wymyślił żeby mecze były o 15... jeszcze w mojej sytuacji mecze są godzinę wcześniej, bo mieszkam w Anglii :/

Przez Ramosa bramka padła.

To już nie ta sama drużyna co kiedyś. Ale życzę im sukcesu na EURO

Wstyd. Wstyd. Wstyd..