RAC1: Barça chce rozegrać mecz o Puchar Gampera 10 sierpnia

Ola

2 czerwca 2016, 08:48

Marca

4 komentarze

Stacja radiowa RAC1 podała prawdopodobną datę meczu o Puchar Gampera, towarzyskiego spotkania, które zainauguruje sezon 2016/17.

Barcelona pracuje obecnie nad sprowadzeniem nowych zawodników, przedłużeniem kontraktów graczy z obecnego składu i pozyskaniem sponsora głównego. Klub myśli już także o Pucharze Gampera, który od lat jest formą zaprezentowania drużyny przed rozpoczynającym się sezonem.

Jak poinformowała stacja radiowa RAC1, Barça ma zamiar rozegrać to spotkanie w środę 10 sierpnia. Wśród rywali wymienia się m.in. Ajax. Jeśli dojdzie do meczu z holenderskim zespołem, będzie to wspaniała okazja, aby złożyć hołd Johanowi Cruyffowi, wielkiemu zawodnikowi, trenerowi i inspiratorowi obu tych klubów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wybrali by godnego rywala dla siebie a nie takich których rozbiją na 5:0

Dla mnie super akurat bede w Barcelonie w tym tygodniu z dzieciakami, napewno bym poszedl na mecz z nimi bo jeszcze nie byli a z tego co wiem to te bilety grosze kosztuja to wziol bym najlepsze jakie sie da zeby siedziec blisko murawy;-)

Fajnie by było jeszcze jakby Milik przeszedł do nas i zagrałby debiut przeciwko byłemu klubowi ;-)