COPE: Neymar zaoferowany Realowi

Looky

1 czerwca 2016, 11:44

Sport/Marca

89 komentarzy

Radio COPE zapewnia, że jeden z pośredników zaoferował Realowi Madryt transfer Neymara. Kwota transakcji miałaby wynieść 192 mln euro.

Taką informację podał Paco González w programie "El Partido de las 12", ujawniając rzekome plany transferowe Los Blancos na kolejny sezon. Mówiono o zainteresowaniu de Geą, o nowym kontrakcie dla Cristiano i próbach sprowadzenia defensywnego pomocnika jako rywala dla Casemiro. Głównym tematem był jednak możliwy transfer Neymara.

Jeden z pośredników miał zaoferować Brazylijczyka Realowi. Transfer miałby kosztować 192 mln euro, a piłkarz otrzymałby kontrakt na poziomie 30 mln rocznie. Kwota ta pada już nie po raz pierwszy, wcześniej media podawały, że PSG oferował piłkarzowi podobną sumę. COPE informuje, że Real ograniczył się do wysłuchania tej propozycji, mając na uwadze poprzednie nieudane próby skuszenia Neymara.

Ewentualny transfer brazylijskiego cracka do Madrytu spowodowałby odejście kogoś z trójki: Cristiano, Bale, Benzema. Według COPE ten pierwszy jest nietykalny, więc pod uwagę brana jest jedynie sprzedaż Benzemy lub Bale'a.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przyznaję się i przepraszam wszystkich cules, to byłem ja. Kasa mi potrzebna na wakacje...
« Powrót do wszystkich komentarzy