Santos wymaga, aby tridente Barçy zagrało w meczu towarzyskim

Ola

19 maja 2016, 15:59

Sport

33 komentarze

ESPN Brasil ujawniło szczegóły pisma Santosu skierowanego do Barçy w sprawie rozegrania meczu towarzyskiego. Przypominamy, że konieczność rozegrania tego spotkania wynika z umowy transferu Neymara do katalońskiego klubu.

Santos chce, aby spotkanie odbyło się w styczniu, tak jak to było uzgodnione. Pierwsza klauzula nakazuje Barcelonie zaprezentować się w najmocniejszym możliwym składzie. Usprawiedliwiona będzie jedynie nieobecność zawodników z wiarygodnym zaświadczeniem medycznym lub tych, którzy będą powołani do reprezentacji. Santos jest szczególnie zainteresowany, aby w spotkaniu zagrali Neymar, Luis Suárez i Messi. W dodatku Barça będzie musiała pokryć koszt samolotu, hotelu oraz pobytu w Brazylii, a Santos gwarantuje Katalończykom jedynie autokar.

Jeśli chodzi o aspekty ekonomiczne, zyski ze sprzedaży biletów trafią do Santosu, podobnie jak wpływy ze sprzedaży praw telewizyjnych. Barça będzie miała do dyspozycji 10 biletów VIP Gold, 20 biletów VIP Silver oraz sto zwykłych wejściówek. Wybór stadionu, na którym zostanie rozegrany mecz, również będzie w gestii Santosu – obiekt ma należeć do kategorii 1 FIFA. Jeżel Barça nie przystanie na warunki brazylijskiego klubu i odwoła spotkanie, będzie musiała zapłacić 4,5 miliona euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Śmiech na sali. Co za umowa...

Skoro podpisali taka umowe to trzeba sie wywiazac i tyle. Honoru troche.

No tak, wszystkie koszty pokrywa Barcelona, a do tego Santos zgarnia cały dochód z telewizji i wgl... Śmieszny i niczego nie warty układ... Jedynie straty mogą być, a co najgorsze kontuzje. Lepiej zapłacić te 4,5 miliona i mieć pewność że żadnemu zawodnikowi nic sie nie stanie :)

Ale mają wymagania, styczeń najgorszy okres a oni chcą najmocniejszy skład, ciekawe czy Wszyscy tam zdrowi.

Przeciez oni wiedzą że my w styczniu nie mamy wolnych terminów.
Mamy zapłacić te 4,5 bańki.

4,5mln.??placic i nie grac,ten mecz Klub bedzie wiecej kosztowal.Olac to,tym bardziej w styczniu.

Spoko, wpuścić ich na 5 minut i zmienić.

W styczniu? Chyba ich pojerbało - opili się mate?

Niech zgłoszą się do CdR, wtedy zagramy z nimi.
A jak im zapłacimy, to zaraz jakieś pijawki (DiS i inne sepy) zgłoszą się do nas po kasę bo im się też należy.
Porąbany ten transfer.
konto usunięte
Barcelona B zagra i ch*j im w dupę za przeproszeniem

ten sam santos który oskarża non stop Barce o przekręty ? uhmm... myślę, że pierwszy skład będzie miał akurat w tym dniu kontuzję :)

to juz lepiej zapłacić 4,5 mkn niz pozwolić by nam wykosili polowe skladu przed najważniejszą częścią sezonu...
za to jak non stop oskarżają Barce nie powinni nic zobaczyć...
konto usunięte

A mogą zapłacić karę i tym autokarem pojeździć?
konto usunięte

"..a Santos gwarantuje Katalończykom jedynie autokar." No ście brazylijska "gościnnośc" :D Dać im kasę i niech sie ten Santos buja . W styczniu jest zawsze bardzo napiety terminarz ,a ci sie jeszcze tridente domagają . Ja bym im zapłacił i całujcie się w nos . Bo taki występ i ewentualna kontuzja - tfu odpukać - kogoś z tridente i nie tylko , może w tym newralgicznym miesiącu przynieść większe straty finansowe ,a przede wszystkim zdrowotne u naszych zawodników .Co może odbic się znacząco na wynikach . I nie zawierać już przy żadnym kontrakcie umów na wystepy w takich charytatywnych w sumie meczach .

No to czas na grypę jelitową i wysłać młodzików

Moze jeszcze frytki do tego?

Ja bym wolała aby Barca zapłaciła te 4,5 mln euro. Najważniejsze jest zdrowie zawodników do najważniejszej części sezonu a nie granie z drewniakami w Brazylii. Lucho na pewno się nie zgodzi na taką umowę.

kto wpadl na taki pomysl zeby takie mecze rozgrywac w srodku sezonu ?

Śmieszny klubik

Niech się szybko dogadają , bo 4,5 mln piechotą nie chodzi ..

Akurat w styczniu potrzebny jest odpoczynek.Zapłaćmy karę i zapomnijmy o temacie.I tak koszty wycieczki byłyby bardzo duże