Mecz towarzyski w Katarze przełożony

ViscaBarca123

18 maja 2016, 18:52

FCBarcelona.es

15 komentarzy

Qatar Airways jako gospodarz spotkania i sponsor FC Barcelony postanowił odwołać mecz w Katarze, który początkowo miał zostać rozegrany we wtorek 24 maja. 

Spotkanie pomiędzy Barceloną a Al-Ahli Arabia FC zostało odwołane, ponieważ w tym samym tygodniu, w którym miał zostać rozegrany pojedynek, odbędą się prestiżowe rozgrywki Emir Cup, a wiele drużyn będzie grało swoje mecze w AFC League. Zbieżność tych imprez sportowych sprawiła, że termin konfrontacji Blaugrany musi zostać zmieniony w celu zapewnienia jak największej frekwencji na stadionie. Nowa data meczu ma zostać podana niebawem. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I bardzo dobrze. Katar myślał że za takie pieniądze będzie kierował ruchami Barcy, a raczej ich częścią. To że nam nie odpowiadają dotychczasowe warunki sponsorskie jest wiadome. Za tą kasę "mogą miec" Bayer Leverkusen w tych czasach a nie Nas.
konto usunięte

A nie grać tego i już .Myslałem że odwołują mecz ze względu na zmęczenie zawodników Barcy ,z oni przez jakiś Amir Cup i rzekomy brak frekwencji...Barcelona to nie taksówka że się dzwoni i ona przyjeżdża .A dalej mi z tymi Arabami ,niech sie dogadają w kwestii sponsora z jakąś
europejska firmą . Tyle tego jest - Philips , Grundig , JVC , Audi , Opel , Wolksvagen, Nestle ,Shell , Vodafone , Novartis , BP ...

Kurcze, a już miałem bilet i turban kupiony. Bilet się odda, ale co z turbanem? Jak będę w nim tutaj chodził, to jeszcze mnie ktoś weźmie za terrorystę. :)
konto usunięte

Oby Barca ostatni sezon grała z reklamą qatar airways na koszulkach!

"Nagromadzenie imprez" - gówno prawda, Katarczycy wiedzieli, że Barca przyjedzie w rezerwowym składzie i mało kto byłby zainteresowany biletem na taki mecz. Pewnie ustawią się na presezon żeby przyjechali wszyscy.

No i bardzo dobrze, niech chlopaki odpoczna po PK, bo zaraz euro i CA

Prawidłowo, bo to byłoby totalne nieporozumienie.

I bardzo dobrze;-) jak maja grac to jakis presezon tylko a nie na koniec