Iniesta: Na pewno umówili się wcześniej, to coś nowego

Julia Cicha

15 lutego 2016, 09:04

AS

20 komentarzy

Andrés Iniesta również wypowiedział się na temat nietypowego rzutu karnego, wykonanego wspólnie przez Messiego i Suáreza. Kapitan Barçy udzielił krótkiego wywiadu po meczu z Celtą.

- To było zaskakujące, takich rzeczy nie robi się normalnie, ale padł gol. Byłoby gorzej, gdybyśmy nie trafili. Byliśmy na to nieprzygotowani, ale to przecież coś nowego! Zaskoczyło nas to, ale jesteśmy szczęśliwi ze względu na bramkę. Można tak robić, ale nie jest to częste. Nie wydaje mi się, żeby to była kwestia chwili, bo trzeba wszystko zgrać. Nie widziałem tego, ale na pewno musieli rozmawiać o tej akcji.

Debata o braku szacunku dla rywala: "Jeśli chodzi o tę konkretną akcję, to można tak grać. Zawsze staramy się szanować rywala, ale na koniec każdy wyciąga swoje wnioski. Nie uważam też, żeby był to brak szacunku dla kolegów".

Finał Pucharu Króla: "Ze względu na kibiców, im większy stadion, tym lepiej. Bycie w finale po raz kolejny nas cieszy i motywuje. Miejsce jego rozegrania to kwestia drugorzędna".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brak szacunku to wyciaganie w pospiechu pilki z siatki przeciwnika przy stanie 8:1 gdy ten drugi gra w dziewieciu.

@Marcello: Dałbym Ci polecenie ale jeszcze nie mogę :D
« Powrót do wszystkich komentarzy