Cristiano Ronaldo: Piqué zazdrości Realowi

Ola

9 grudnia 2015, 13:25

Sport

351 komentarzy

Po wygranym meczu z Malmö w Lidze Mistrzów Cristiano Ronaldo był pytany m.in. o prześmiewczego tweeta Gerarda Piqué po wyeliminowaniu Realu z Pucharu Króla.

– Z Piqué jest taka sprawa, że on zazdrości Realowi Madryt. To nie zasługuje na żaden komentarz. Nie mogę mu robić darmowej reklamy, już tak robiłem niejednokrotnie. Nie chcę więcej mówić o tych sprawach, bo to strata czasu. Po co odpowiadać, niektóre rzeczy nie zasługują na odpowiedź – stwierdził zawodnik Królewskich.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mógł chociaż skonkretyzować, czego zazdrości. Bo nie wiem, czy chodziło o Beniteza, Pereza, Cadiz, faks, sekstaśmy, Danillo, wakacyjny tryplet, picziczi fazy grupowej, 4:0, klaskanie Messiemu czy Moratę. Tyle tych osiągnięć Realu, że się człowiek gubi.
Portugalczykowi dopisuje humor. Pique to rzeczywiście gracz bez żadnych sukcesów z ubogim CV, który w piłce nożnej znalazł się przez przypadek. Jak widać ma czego zazdrościć ''królowi świata''. Dobry news na poprawę humoru.

Pewnie, że zazdrości Realowi. Kto by nie chciał mieć wolnego w środku tygodnia, zamiast grać w jakimś tam Pucharze Króla? Przecież to oczywiste.

Taa... kobiety też mu pewnie zazdrości....

Oh, wait :D

Jest rzeczywiście czego zazdrościć, bo zaraz pękne ze smiechu.

Przepraszam za słownictwo ale KR to zwykła Cwelparówka. Prosze nie banujcie mnie, dzisiaj mam urodziny.

Zazdrości, że odpadli z CdR? No tak, w sumie po co wygrać Puchar Króla...
konto usunięte

A jednak to powiedział więc jeszcze raz..

Pique vs Real Madryt od sezonu 08/09

LM 3-1
La Liga 5-1
CDR 3-2
Superpuchar Europy 3-1
Superpuchar Hiszpanii 4-2
KMŚ 2-1

Rezultaty w klasyku odkąd gra Pique

14 wygranych, 6 remisów, 7 porażek.

Faktycznie Pique ma duże powody do zazdrości.

hahaha ale śmiechłem xDD grzmot ma nieźle nasrane w bani xD

Jak moża zazdrościć odpadnięcia z Pucharu Króla? :)

Idę po chipsy... ;)

Hahahhaha CZEGO??

Jeszcze niech powie,że zardrości mu,że jest piękny i bogaty,że Irina mu przyprawiła rogi itp.

Płakał jak to mówił...

Ronaldo po wczorajszym meczu : "Nie wracam uwagi na rekordy, to rekordy zwracają uwagę na mnie"

Błaaaaaagam ! Dzowncie po pogotowie !!! Mój brzuuuuuuch aaaaaahahahhahahahaha

Mówcie co chcecie, ale ja mam z niego coraz większy ubaw :D Co tekst to lepszy. A szczerze mówiąc to już mnie nawet nie denerwują jego nurkowania, ja często po prostu ryczę ze śmiechu. Chłop jak dąb, "ATLETA", "muskularny" a Frodo Baggins by go położył na glebie gdyby wpadli na siebie w polu karnym. W odpowiedzi na jego głupie i megalomańskie wypowiedzi mam parafrazę Tomka Zimocha:

Panie Portugalczyk, kończ Pan...

Juz tak nie hejtujcie Cristianu, ma racje. Pique na pewno chcialby byc wypieprzony jak frajer z pucharu + dostac baty u siebie od najwiekszego rywala.

Chyba Cristianu sie wydaje ze to Real-Barca 7:0 to byla prawda

Noo... Pique też by chciał odpaść z CdR w takim stylu. Też by chciał ładować tyle bramek konserwowanym i kiszonym, a przy większych przeciwnikach znikać niczym ... w klozecie :)
konto usunięte

Pewnie gry w Copa del Rey... wait.

Ciekawe czego ma niby Realowi zazdrościć? :D Ronaldo coraz bardziej odlatuje od naszej planety. Niedługo można go będzie wysłać w misję kolonizacyjna na Marsa ;)

@Marcinn: Wątpie czy zazdrości biorąc pod uwage jego inna orientacje seksualną.

Jak Pique odpowie mu na te słowa to zamilknie na wieki :)

Zachodzi tutaj wysokie prawdopodobieństwo, że w głowie Cristiano to “królewscy” budząc podziw świata w poprzednim sezonie sięgneli po Triplete, a na Barçę w ostatnich dwunastu miesiącach spadła cała suma nieszczęść z kompromitacją w El Clásico, żenuą Benzemy i źle policzonymi kartkami na czele.

Pique zazdrości idiotów w RM- trenera, prezesa oraz kierownika który dał odpocząć chłopakom i nie męczyć ich już do końca sezonu rozgrywkami CdR. Zazdrości też kryminalisty Benzemy, zazdrości 0:4, no i zazdrości bramkarza którego udało się w ostatniej chwili... nie zatwierdzić do rozgrywek. Jakbym miał tak brzydką żonę jak Pique, to też by mi nic nie pozostało jak zazdrościć tylko.
konto usunięte

Przecież Pique nigdy nie wygrał pichichi... Już wiemy o co chodziło królowi.

To ja też skomentuję, cytując klasyka:

:'D :'D :'D :'D :'D

No to teraz czekam na odp pique

Hahaha, ale pocisnął. Niby czego Pique miałby zazdrościć Realowi? Braku trofeów? Wielkich klęsk w starciach z Barceloną? Usunięciu z Pucharu Króla? Coraz bardziej pogrąża się ten Ronaldo, jego każda kolejna wypowiedź jest głupsza od poprzedniej.

Pique i my wszyscy Cules zazdrościmy realowi .W końcu każdy marzy by dostawać 4:0 na własnym stadionie od odwiecznego rywala

Typowe gimbowe powiedzenie: " A co zazdrościsz? ". Chłop 30 lat a pipa jakich mało.

Najśmieszniejsze, nie jest to co powiedzał CR, bo oni muszą jakoś reagować, najśmieszniejsze i żenujące jest własnie zachowanie Pique, bo zachwouje sie jak niedorozwinięty dzieciak. Jak widze takich fanów jak, tu co udzielają sie w komentarzach i bronią Pique, zapominajac co gada i wytykajac, ze nie ma czego zazdroscic, to mi wstyd, ze musze kibicowac temu klubowi z takimi osobami.

Dlaczego autor tego tłumaczania umiescił nieprawdziwe słowa? Odpowiedz jest prosta ;) Aby go wszyscy pojechali od zera. "Z Piqué jest taka sprawa, że on zazdrości Realowi Madryt" Nigdzie takich słow niedoczytałem z wypowiedzi , ktora wyczytałem na hiszpanskim fan pang'u. Czekam teraz na obronców , ktorzy i tak mnie pocisna bo oni lepiej znaja hiszpanski ;) A moze od razu bana?

Tak oczywiście... w szczególności zazdrości tego trypletu z poprzedniego sezonu.

Cristiano, wiemy, że masz świetne stosunki z Piqué, że masz nawet jego buty, którymi wymieniliście się po finale Ligi Mistrzów. On ostatnio zamieścił wpis z samymi uśmieszkami dotyczący Realu Madryt. Co o tym sądzisz? To brak szacunku? ___________________________________________________________________
[uśmiech] Że to nie zasługuje na komentarz. Ja nie reklamuję nikogo za darmo. Już zrobiłem tak z wieloma ludźmi, więc nie chcę więcej mówić o takich sprawach, bo to strata czasu.

To nie są słowa Ronaldo :(. Nie lubie niepotrzebnych spin...
konto usunięte

Ahahaha. Tyle w temacie wypowiedzi nurka.

Denerwuje mnie podejście do, ciągle, "wielkiego Cristiano". Owszem, jest to genialny piłkarz, ale w jego grze nie ma tego błysku co kiedyś. Czy ktokolwiek słyszał o jakichś jego indywidualnych popisach z ostatnich 2-3 lat? Te "słynne" rzuty wolne to raczej jest dobry skecz kabaretowy dla publiczności stadionu ;)
Od jakiegoś czasu przeglądam jego bramki z ostatnich sezonów, i serio? jestem pewien, że ok. 60% jego goli to tzw. "patelnie" i karne, nic więcej...nie rozumiem zachwytu nad tym panem, który w El Clasico nie wykonał ani jednego dryblingu do przodu...

czekam na riposte Pique ! z tego moze byc niezla komedia !!

Hejtujcie hejtujcie ale prawda jest taka, że ta wypowiedź jest ciut przekręcona :)

Zazdrosci,jednej LM w czasie kiedy Pique zdobyl z Barca 4? A moze tego jednego mistrzostwa Hiszpanii w czasie kiedy Barca zdobyla 5? No rzeczywiscie jest czego zazdroscic.

Pique bardzo zazdrości realowi szczególnie tego jednego mistrzostwa przez 7 ostatnich lat:) Żałuje tez tego ze nie przepuścił mu piłki Munir i nie strzelił na 0:5 na santiago bernabeu:)
konto usunięte

Ale czego zazdrości? Trypletu czy dalszej gry w CdR

@Dominator263: To trochę tak jakby kibice Liverpoolu mówili, że LFC jest lepszy od powiedzmy Chelsea (abstrachując od ich obecnej formy), bo kiedyś zdobywali puchary seriami. Kolego nie żyj historią, Barca odrabia wszystko w bardzo szybkim tempie i nie ma co ukrywać, jest o niebo lepsza w tej chwili od Realu, co pokazał bezpośredni mecz. Nie mówię, że historia jest nie ważna, bo oczywiście jest, ale wyliczanie, że Real ma zdobytych więcej LM jest lekko bezsensowne, bo wcale nie świadczy o ich obecnym poziomie sportowym. Chciałbym tylko przypomnieć ile z tych tytułów zostało zdobytych "dość" dawno temu (LM: 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966). Sheffield Wednesday też jest utytułowanym klubem, ale jakie to ma przełożenie na dziś?

@Dominator263: jakie kontrowersje? To właśnie real jedzie (jechał) na plecach arbitrów, chyba, że przeoczyłeś to, że pewien arbiter wyznał, iż nakłaniano go do faworyzowania realu w el clasico. Nie było wsparcia i wynik od razu inny hehe. A tytuły za generała franco to największa chluba realu i taka jest prawda.
Spójrz na trofea z ostatniej dekady a sam sobie odpowiesz kto ma kogo kompleks.
A Pique może wyrażać co mu się podoba - bo jest wolnym człowiekiem i żyje w wolnej europie.

Ja czytałem coś takiego...
"Że to nie zasługuje na komentarz. Ja nie reklamuję nikogo za darmo. Już zrobiłem tak z wieloma ludźmi, więc nie chcę więcej mówić o takich sprawach, bo to strata czasu."

Tylko czego zazdrości bo ja nie wiem ? Nie jestem tak błyskotliwy jak on...
konto usunięte

@ElPablito: Zaraz Ci śmietankowi napiszą, że:
- Cristiano gra z kontuzją
- W rzutach wolnych i tak jest lepszy od Messiego
- Karne trzeba umieć strzelać
- Trzeba też umieć znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie

i wisienka, bardzo często podawana przez kibiców Realu: "Messi nie istniał w żadnym GD, z silnymi drużynami zawsze znikał".

Przecież nie powiedzial nic o zazdrości, żenujące jest takie przekręcanie wypowiedzi

wygrali ze sredniakiem ze szwecji i wszystkich w madrycie odpierda*la ;)

Szczerze mówiąc to Ronaldo dobrze odpowiedział, Pique się wygłupia z takimi ciągłymi uszczypliwościami w stronę Realu. Jeszcze da się zrozumieć jak raz coś napomknie lub coś napisze na swoich portalach, ale takie ciągłe "dokuczanie" pokazuje tylko, ze chłopak ma jakąś chorą obsesje na ich punkcie. Też się ciesze, jak Królewskim nie idzie, ale nie wypisuje takich bzdur na fejsach czy innych, bo wydaje mi się że tak nie wypada, a co dopiero takiemu graczowi jak Pique.

–* Twitt Piqué? Któregoś dnia włączę telewizor i zobaczę go w Klubie Komedii [program rozrywkowy La Sexty]. Tam pewnie dalej będzie opowiadać o Realu Madryt. To jasne, że on ma małą obsesję na naszym punkcie, ale my pozostajemy spokojni. On wie, że niezależnie od tego, ile wygra jego klub, że niezależnie, iż jest to najważniejsza dekada Barcelony w całej historii, to nigdy nie dorównają wielkości Realu Madryt. Nie powinniśmy mu odpowiadać, nawet ze względu na sytuację, w której się znajdujemy. Zostawiamy tę sprawę i poczekamy na nasz moment.* To z porównaniu do Ronaldo to nic co powiedział Arbolea haha

Trofea Barcy-87 Trofea Realu-82.Wszystko w temacie.

Czego zazdrości? tego burdelu jaki jest aktualnie w Realu? czy może zakurzonej gabloty z pucharami? A może jednak tej świetnej atmosfery w szatni tylko gdy są wyniki?

Troszkę odleciał, no bo faktycznie czego ma mu zazdrościć? Ilość zdobytych Pucharów przemawia za Pique. Nie wiem, kobiet z którymi Ronaldo może się umawiać? Bitch please Gerard ma Shakirę i to wystarczy ^ ^
konto usunięte
Nie ma sensu komentować, przypadek nieuleczalnego niedojebania mózgowego :D

hahahaha zabawny jest

Pewnie zazdrosci mu kobity :D Biedny Pique ma tylko Shakire, a CR ...

http://www.pudelek.pl/artykul/86537/cristiano_ronaldo_ma_nowego_chlopaka_zdjecia/

A to ciekawe, bo czego ma zazdrościć? Przegranej przeciwko Barcelonie 5:0? Przegranej 2:6? Przegranej 0:4? A może trypletu? A nie, czekaj...