Messi przełamał klątwę Neuera

Majerr

6 maja 2015, 23:33

Sport

49 komentarzy

Leo Messi jest najlepszym piłkarzem świata, o czym brutalnie przekonał się dzisiaj Manuel Neuer, który dwukrotnie wyciągał futbolówkę z siatki po strzałach napastnika Barçy.

Do tej pory Neuer był jednym z tych bramkarzy, których Leo Messi nie był w stanie nigdy pokonać. Napastnik Barcelony dwukrotnie mierzył się z golkiperem Bayernu (raz w półfinale Ligi Mistrzów 2012/13 i raz w finale zeszłorocznego mundialu). Do trzech razy sztuka – głosi znane polskie przysłowie i ta reguła się dzisiaj sprawdziła.

W trzecim spotkaniu Messi złamał klątwę Manuela Neuera i od razu pokonał go dwukrotnie, dzięki czemu FC Barcelona odniosła nad mistrzami Niemiec zwycięstwo, które stawia ją w niezwykle komfortowej sytuacji przed rewanżem. W sumie Messi 14 razy pokonywał różnych bramkarzy Bawarczyków.

Przed spotkaniem Neuer odważnie zapowiadał, że pokaże Messiemu, kto tutaj jest szefem. Różnica pomiędzy tymi piłkarzami jest jednak dosyć subtelna – Neuer mówi, a Messi pozostaje cicho i odpowiada jedynie na boisku, gdzie jest prawdziwym szefem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przed spotkaniem Neuer odważnie zapowiadał, że pokaże Messiemu, kto tutaj jest szefem. Różnica pomiędzy tymi piłkarzami jest jednak dosyć subtelna – Neuer mówi, a Messi pozostaje cicho i odpowiada jedynie na boisku, gdzie jest prawdziwym szefem.

Oby teraz przerwał klątwę Petra Cecha.

Jak dla mnie kompromitacja w karnych z BVB była jasnym sygnałem, że nie powinien się puszyć za bardzo. Jednak to go niczego nie nauczyło i mam nadzieję, że te trzy wyciągnięte piłki z jego bramki go czegoś nauczą.

Przełamał klątwę Neuera i rozpoczął "klątwę" dla Neuera...

że w trzech meczach gola mu nie strzelił to już klątwa? Tylko w przypadku Messiego mogli tak to nazwać

kuciaka jeszcze nie pokonał,legia czeka :-)
konto usunięte

konto usunięte

Pewien Portugalczyk z żelem na włosach tez byl bardzo pyszny przed pamietnym meczem z Barca i wiadomo jak strasznie zostal skarcony za te butne slowa.

nie lubie Neuera za bardzo gwiazdorzy i popisuję sie na boisku chociazby tydzien temu z borussią jak szpanował w karnych i tylko się ośmieszył

Cech może stać się prawdziwą legendą ponieważ może być jedynym bramkarzem którego Messi nie pokonał chociaż mierzył się z nim kilka razy. W Chelsea już nie pobroni.

Messi jeste nieziemski . To co zrobił przy tej drugiej bramce to ja nie wiem jak opisać . Boateng wgl. nie wiedział co się z nim dzieje , a upadł jak rażony piorunem .

Boatengowi przydałby się śrubokręt. Chłop do grudnia się nie odkręci

(...)się dzisiaj Manuel Neuer, który dzisiaj(...)

Nie żebym się czepiał.

Było wiadome i Neymar dobił za Brazylie ;)

Cytatem tygodnia powinno być wasze ostatnie zdanie droga i wspaniała redakcjo - " Neuer mówi, a Messi pozostaje cicho i odpowiada jedynie na boisku, gdzie jest prawdziwym szefem". To jest naprawdę piękne i prawdziwe zarazem :) Visca el Barca

Ja drugą bramkę Leo skomentuję tak: "Gdzie lecisz frajerze? 2:0!"

Druga brama Messiego cudo i to jak objechał ich a potem kapitalny lobik :) Brak słów by opisac Leo niesamowity człowiek :)
konto usunięte

Zawód Messiego "Magik"

I kto jest teraz bossem?
podobno Boateng do tej pory leży na murawie :v
konto usunięte

Leo "Szaman"Messi

No to został jeszcze Buffon :)

Messi zgnoił Neuera aż Boateng rzucił mu się do stóp. Tak się kończy pyszałkowatość przed meczem. Przed słynną manitą Ronaldo też powiedział słowa, które stanęły mu chyba w gardle...

Messi, ten człowiek jest po prostu z kosmosu, to co wyprawiał na boisku to było poezją. Cieszy mnie również fakt, że Messi się tak cieszył po zdobytych bramkach co oznacza, że strasznie mu zależy na trofeach drużynowych. Nie ma tak znakomitego drugiego zawodnika na ziemi. VeB! Do Berlina po zwycięstwo w LM!!!!

Majerr - proszę Cię - nie pisz więcej! Aż zęby bolą od tych niegramatycznych i pretensjonalnych banałów: brutalnie przekonał się..., dwukrotnie mierzył się..., ...że pokaże Messi, kto tutaj jest szefem... i na koniec perełka - Messi złamał klątwę Manuela Neuera. Klątwę???? :)

Milczenie zlotem, a mowa srebrem. Czyny nie slowa. Tyle my kibice Barcy mamy do powiedzenia niemieckiemu bramkarzowi.

Neuer może sobie być szefem...na konferencjach.

Z kolei z drużyn to chyba tylko Chelsea jest jeszcze nie ochrzczona przez Leo ;)

Cała różnica to to że Leo jest szefem na boisku a Neuer na konferencji

Neuer to chyba lubi 3bity jeść najpierw z Porto teraz z Barcą
konto usunięte

Messi ośmieszył go w 3 minuty i zakończył ten mecz.
czekałem na to długo żeby Neuer wpuścił 3 gole :) szkoda że nie hattrick Messiego

Neuer : Pokaze Messiemu kto jest szefem
Messi : Szef to na jajach wisi.

Ostatnie słowa- czysta prawda.

Zrobił go jak dziecko! :)
konto usunięte

To został tylko jeszcze Cech.