Mathieu: Na początku Piqué był wobec mnie nieufny

Łukasz Lewtak

12 kwietnia 2015, 18:00

Sport

58 komentarzy

Kanał France 2 wyemitował wczoraj w przerwie meczu PSG z Bastią reportaż o Jérémym Mathieu, w którym środkowy obrońca Barcelony mówi o swojej współpracy z Gerardem Piqué.

– Na początku była ona trudna, ponieważ zauważyłem, że Piqué był wobec mnie nieco nieufny. Po kilku meczach wytworzył się między nami pewien feeling i teraz myślę, że wszystko idzie dobrze – powiedział Jérémy Mathieu.

Szczerość wypowiedzi jest jedną z wyróżniających cech Mathieu. W styczniu Francuz otwarcie mówił o nieporozumieniu na treningu pomiędzy Leo Messim a Luisem Enrique, podczas gdy obie zaangażowane strony zaprzeczały, że doszło do jakiejkolwiek sprzeczki. – To się wydarzyło po powrocie z wakacji. Nagle Leo puściły nerwy po tym, jak na treningu został sfaulowany i nie odgwizdano tego. Sytuacja stała się napięta i doszło do ostrej wymiany zdań – mówił wtedy Jérémy Mathieu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jerermy Mathieu to chyba najbardziej szczery gracz naszej drużyny. Doceniam to i rozumiem Pique. Wiadomo jak to jest z nowymi. Zawsze trochę czasu musi minąć aby się zrozumieli z resztą drużyny. Najważniejsze, że obecnie wszystko gra.

@Zagorzały Fan F.C.B: Nie przesadzajmy. Najbardziej szczery jest Alves. ;)

@darek0729: Bo ja wiem. Jak dla kogo.
« Powrót do wszystkich komentarzy