Douglas kontuzjowany

Gołąbka

19 stycznia 2015, 11:54

FCBarcelona.es

894 komentarze

Na niedzielnym treningu Brazylijczyk doznał urazu mięśnia prostego uda w prawej nodze. Czekają go minimum trzy tygodnie przerwy.

Brazylijski obrońca na niedzielnym trenigu naderwał mięsień prosty uda w prawej nodze. Rekonwalescencja potrwa 3-4 tygodnie, co oznacza, że gracz opuści ćwierćfinał Pucharu Króla z Atlético oraz przynajmniej dwie kolejki ligowe.

Przypomnijmy, że Douglas ze wzlędu na decyzję trenera nie znalazł się na liście powołanych na mecz z Deportivo. W niedzielę razem z innymi zawodnikami, którzy nie otrzymali powołania trenował w Ciutat Esportiva.

Douglas dołączył do Barcelony latem 2014 roku. Od tego czasu rozegrał cztery oficjalne mecze – ligowy z Málagą, dwa spotkania z Huescą oraz jedno z Elche w Pucharze Króla.

Douglas Pereira
Douglas Pereira
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 18.01.2015
  • Przewidywany czas powrotu: 3-4 tygodnie

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Oby się wykurował na ligę mistrzów z City bo będzie przesrane.

Jaka powinna być reakcja kibiców? Życzenia powrotu do zdrowia, lepszej gry i ewentualnie udanej kariery (tutaj, lub gdzie indziej). I takie pojedyncze głosy się pojawiają.
Jednak większość to szydera, ironia i powtarzane tysięczny raz żarty, które już nikogo nie bawią... Naprawdę, poziom "elitarny". Gdzie tam Hala Dzieciom, lub jakimś sezonowcom, do Was.
Może zrozumiałbym, gdyby Douglas był pyszałkiem, niesłusznie uważał się za najlepszego PO świata, był niemiły - ale jakoś takich rzeczy nie zaobserwowałem.
Ostrzegam, że co głupsze żarty i chamstwo będę zgłaszał i mam nadzieję, że moderatorzy nie będą pobłażliwi.

Ironiczne komentarze.. aż żal czytać tych wypocin...

Gość doznaje kontuzji, a tutaj wysyp idiotycznych komentarzy, które z założenia mają śmieszyć, a w rzeczywistości żenują. To zawodnik naszego klubu, czemu jeden z drugim nie starał się być taki fajny w swoich komentarzach kiedy kontuzji doznał Messi czy Neymar? Przeraża mnie poziom tutejszych komentarzy, po prostu przeraża ta głupota i pogarda.

Wiedziałem, że będą tutaj szydery. Nie wstyd wam ku*wa cisnąć po własnym zawodniku?
konto usunięte
Co Wam zrobił ten Douglas, że tak po nim jeździcie? Enrique wydał zgodę na transfer, zarząd kupił, zawodnik przyleciał... Po co drążyć temat po połowie sezonu... Gość tragiczny nie jest, robi swoje, spełnia marzenia, wykorzystał szansę jaka mu się w życiu przytrafiła, a Wy z niego codziennie ciśniecie bekę. Jeszcze żeby był kaleką na tym boisku, nie trafiał w piłkę... ale gra normalnie, nie jakoś zajebiście, ale normalnie. Nie ma jakiś problemów w klubie, zawsze kręci się wśród rodaków... Te dowcipy o tym "Kto to jest kurwa Douglas?" już nie są śmieszne, człowiek mógł się uśmiechnąć może przez pierwszy tydzień jego pobytu w Barcelonie, ale teraz stało się to monotonne - tak samo jak perfumerie. Zamiast życzyć mu zdrowia, to mu zarzucacie, że nie powinien trafić do Barcy - a kim Wy kurwa jesteście, żeby decydować, kto powinien trafić, a kto nie? Na początku Mathieu też był tak samo wyśmiewany - rudy, palacz, Marlboro, drewno z Valencii. Po paru wślizgach, odbiorach zamknął mordy paru niedowiarkom, a po ostatniej bramce wszystkim. Czekam aż to zrobi Douglas, wtedy zostanie tylko Thomas, który mam nadzieję, że niedługo się wykuruje i zawita w końcu za boisku. Nie pozdrawiam Was "kibice".

Żałosne są niektóre komentarze pod tym postem. Te same osoby najpierw wyśmiewają rm.pl, a potem tutaj piszą podobne głupoty...
To jest nasz zawodnik, tak samo jak Iniesta, Messi czy Neymar i lepiej pokazać, że ma się szacunek do każdego poprzez normalny komentarz, niż próbować być śmiesznym i nabijać się z czegoś, co nie jest Jego winą. Łatwo jest zjechać kogoś siedząc wygodnie przed komputerem, ale docenić tego, że chłopak się stara, trenuje mimo fali krytyki, to już nie...

Wyśmiewanie się z zawodników drużyny której się kibicuje jest po prostu żałosne i nie śmieszne dla mnie.

@michał 47: A Roberto co Ci zawinił? Ostatnio gra bardzo dobrze, w meczu z Elche był najlepszy na boisku. Słucham i czekam na argumenty, bo każdy twój post jest pod publiczke - żadnej merytoryki ani wartości, tylko piszesz tą pozornie śmieszną ironią, weź zmień płyte to może mnie czymś zaskoczysz. Na razie jesteś strasznie przewidywalny. Nie, nie prowokuje ani nie "spinam" - tylko apeluję w pokoju.

Co za cios dla zespołu. A taki trudny terminarz przed Barceloną...

Przestancie sie tak nabijac z Douglasa. Do kazdego pilkarza trzeba miec szacunek, niezalezne jaki ma poziom pilkarski!!!

Szkoda faceta. Żenujące jest to, że jest obiektem kpin. To też jest człowiek i należy do rodziny, która nazywa się Barcą. Ja mu życzę jak najlepiej ;)

@MarioVeB!: gdyby Suarez byl skuteczniejszy to ciekawe ile ta liczba by wynosila...

Do tego prowadzi nadmierna eksploatacja piłkarza. Cristiano Ronaldo też już przecież jest na krawędzi...

Mamy kontuzjowanego zawodnika a kibice na tej stronie wyśmiewają się ironicznie z jego kłopotów zdrowotnych.Prawdziwy kibic powinien go wspierać,życzyć szybkiego powrotu do zdrowia aby mógł pomóc drużynie gdy zajdzie taka potrzeba.Douglas nie jest jakimś crackiem czy zawodnikiem z topu,jednak gra w Barcelonie i należy mu się szacunek i wsparcie.Niektórzy o tym zapominają,i wstyd mi za takich "kibiców".

Reus: Plotki łączące mnie z Realem? To Wielki klub. Ale zostaje w BVB.
Jeżeli chodzi o Hiszpanie... To kibicuje Barcelonie.
konto usunięte

Ja nie wiem, co wy macie do tego Douglasa? On w tym klubie jest tylko i wyłącznie przez jakieś machlojki i przekręty zarządu. To nie jego wina, że został ściągnięty do drużyny, na którą jest za słaby i zwyczajnie jest mi go szkoda, bo pewnie w jakimś Elche czy innym Levante byłby podstawowym zawodnikiem. 99% zawodników na świecie chciałoby u nas grać i chłopak skorzystał z oferty życia, bo nawet jeśli się nie przebije, to inne zespoły będą patrzeć, że był kiedyś piłkarzem Barcelony, co sprawi, że łatwiej będzie mu znaleźć nowego pracodawcę. Ogarnijcie się co niektórzy.

@ThomasGS7: ale Halilović wybrał Barcę ;)
Dla oddania obrazu tragedii powinno być na żółto PILNE..

@libertyOfMine: takie teksty nie sa juz smieszne tylko zalosne

Szkoda mi tego Douglasa. On sam chyba nie wie jakim cudem się tutaj znalazł. Prowadził sobie spokojne życie w Brazylii, grał w niezłym klubie, pieniądze też pewnie przyzwoite zarabiał i nagle okazja na transfer do...Barcy. Nic dziwnego, że z tego skorzystał, każdy by chyba tak zrobił mając okazje na wybicie się i grę w takim klubie. Do tego dochodzą oczywiście większe zarobki i ewentualna możliwość zrobienia kariery. Po transferze Douglas staje się pośmiewiskiem i obiektem żartów a nawet wyzwisk, a za co? Za to, że ktoś z ,,jakichś'' tam powodów zażyczył go sobie w Barcelonie. Chłopak nie jest temu winien a mimo to wiele osób po nim jedzie. On chyba sam zdaje sobie sprawę z własnych możliwości i umiejętności i pewnie wie, że wielkiej kariery piłkarskiej nie zrobi. Grał sobie w tym Sao Paulo, ułożył sobie życie robiąc to co kocha czyli grając w piłkę. Nie każdy musi być gwiazdą futbolu żeby być szczęśliwy. Chłopak skorzystał z szansy jaką dostał i tyle ale to chyba nie powód żeby aż tak go krytykować...

@crysisRP: sarkazm dopiero bedziesz w 6 klasie podstawowej przerabial wiec nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz

Wstyd mi za was, wstyd mi że takie mentalne gimnazjum śmie się nazywać kibicami Barcelony. Douglas nie zasłużył sobie na takie traktownie, nawet jak 50% meczów zagrał słabo (całe 2!), w reszcie spisał się zwyczajnie przeciętnie i ja tam wierzę, że będzie z niego pożytek choćby jako rezerwowy, potenciał ma co pokazał ostatnią asystą i jak w którymś z meczów ośmieszył przy narożniku boiska obrońcę.
I wiecie co jest najlepsze czytając wasze żenujące komantarze? Że to WY przy nim jesteście nikim, a nie odwrotnie :)

Ej no ludzie bez przesady. OK, gość jest słaby, ale czy to jest jego wina? A może to jego wina, że złapał kontuzję? W Barcy na jego pozycji sprawdziłoby się kilku, może kilkunastu graczy na świecie. A gdyby Wam zaproponowali kontrakt w Barcy to powiedzielibyście: nieee, jestem za słaby, nie idę? Jasne, że nie, chcielibyście się doskonalić, grać z najlepszymi, a przede wszystkim spełnić swoje marzenie.
konto usunięte

@jarjar04: Miłego bana.

"Dziwi mnie też brak artykułu o tym że Kros został najlepszym rozgrywającym. .... chyba dlatego że Messi zajął 2 pozycję mimo tego że jest napastnikiem i trzeba by o tym też napisać."

Oto tekst ze strony madryckiego rywala. Autora nie znam i może mi wybaczy, że nie chce mi się szukać w ich komentarzach.
Jak widać Messi wywołuje tam podziw i pewien respekt, choć rzadko się przyznają.
konto usunięte
Taka ciekawostka, Prison Break ma podobno wrócić w 2016 r.

Teraz tylko zapakować Douglasa, wysłać kurierem do Zubiego za pobraniem z kwotą 5mln.

@radeknyc1: Racja, ale skoro nawet moderator potrafi pisać takie rzeczy, to znaczy, że Redakcja daje ciche przyzwolenie na obrażanie i wyśmiewanie zawodników. Ciekawe, jak to się ma do punktu regulaminu o zakazie prowadzenia nagonki na piłkarzy i trenera.

Helena mam zawał...

@Georg: A masz DNA Barcy? ;)

@aleksmessi: Szrot to Ty masz w mózgu. Bez urazy. Jest zawodnikiem Barcy, więc trzeba go wspierać, a nie pisać takie komentarze...

@Michal1995: Możesz kpić z zarządu ale czemu mamy kpić z zawodnika. Dostał ofertę z Barcy to przyszedł, ciekawe ile osób takowe odrzuca. Dla niego jest to problem i jeśli nie chcesz mu współczuć to co najmniej nie komentuj

@Napster: Źródło takie wiarygodne...

No to mamy po sezonie...
konto usunięte

https://www.youtube.com/watch?v=UNiGSf2Sy30

Świetna reklama Adidasa, daje do myślenia :)

@michał 47: No chyba nie chcesz powiedzieć, kolego, że Twoje jakże rozbudowane, pełne humoru komentarze, rodem ze współczesnych polskich superprodukcji, typu "Wyjazd integracyjny" nie są pod publikę. Piszesz komentarze dla tzw. beki, co może naprawdę irytować. Jasne, mogę skorzystać z opcji "ignoruj", ale po co? Dużo zabawniej jest zgłosić kolejny Twój komentarz do redakcji. Skoro jesteś taki wesoły, to jestem pewien, że spodoba Ci się moja gra.

@michał 47: Nie no, twoje argumenty mnie przygniotły...twoje ironie mnie nie śmieszą, bo autentycznie są dla mnie żenadą i niczym śmiesznym ale ok - teraz słucham dlaczego Sergi Roberto to poziom Elche - tym stwierdzeniem się według mnie pogrążyłeś ale słucham dalej, śmiech to zdrowie. Jedyny twój post który wydał mi się zabawny, robisz postępy.

Pytanie do Wawrzyniaka
Czy miał Pan oferty z innych klubów?
Wawrzyniak: Tak ale Barcelona miała zakaz transferowy :D (na serio tak powiedział) Straciliśmy takiego gracza przez zakaz :/
konto usunięte

czyli ciężko trenuje to dobrze o nim świadczy.

śmiejecie się z tego douglasa jak idioci...na początku to mogło być zabawne,ale teraz?ciągle jest-kto to jest douglas?a ja sie pytam kim ty jesteś?on jest piłkarzem grającym w barcelonie,nie wiem czy sie nadaje czy nie,może sie rozwinie może nie,ale jest piłkarzem barcy,więc skoro już w niego nie wierzycie to może chociaż nie wyzywajcie;)bo kto wie czy to za rok może 2 on nie będzie naszym nr 1 na prawej obronie

czemu się dziwić, że pojawiają się ironiczne komentarze skoro ten transfer jest dość ironiczny..

Podobno spadl z trybuny

@oper21: No biedny milioner z tego Douglasa, bo go ludzie nie szanują

@michał 47: Serio? Wystarczy, że przeczytam artykuł, zjadę do komentarzy, przeczytam parę i zgłoszę te najbardziej durnowate. Wystarczy chwila.

po za tematem.ponoć Reus zostaje w bvb na kolejny sezon.jest szansa że za rok trafi do nas!!!
konto usunięte

Żart mu się wyostrzył ;)
Wielkie osłabienie przed meczem z AM.

Nie wiem co jest gorsze. Ludzie, którzy nabijają się z Douglasa, czy też ludzie, który nagle przywdziali zbroję i stają w obronie zawodnika pod pretekstem braku szacunku, podczas gdy od miesięcy użytkownicy walczą tu o miano najlepszego tekstu wyśmiewającego kolejny rzut karny, kolejny ryk, kolejny gest Kristianu. Wtedy jest cisza, a Ci w zbrojach pewnie sami mają ubaw.
Whatever, [grabs_popcorn]

Idiotyczne dziecinne poniżenie , skończcie z tym bo aż się niedobrze robi . Szkoda mi Douglasa bo człowiek się stara a 'kibice' w ten sposób na niego najeżdżają .

Ależ ty zabawny..
konto usunięte

Wawrzyniak co do walił na facebooku :D
-Czy miał Pan oferty od inncyh klubów ?
-Tak, ale Barcelona dostała zakaz transferowy
:D
konto usunięte

Niektórzy z was są na prawdę żałośni. Pytania " kim on jest" są na prawdę słabe. Kim on jest? Piłkarzem rzekomo waszego ukochanego klubu któremu należy się szacunek. On i tak osiągnął więcej niż wy nieroby :)

Douglas wracaj do zdrowia !
konto usunięte

Jest mecz Barcy z Atleti na TVP1. Visca el TVP! Oby Laskowski uratował komentatorów !
Co do Odegaard'a, panienka jeździła sobie do wszystkich klubów patrzeć gdzie przejść, no dajta spokój, na łeb się chłopakowi rzuciło.

16 lat, kto wie co z niego będzie, na YT to Wolski wyglądał tak samo dobrze jak on ;)

Mamy Halilovicia, po co nam jakiś norweski nastolatek ;)

Każdy z Was chciałby grać na Jego poziomie i siedzieć na ławce, czy trybunach przez cały sezon. Dostał szansę, o której możecie tylko pomarzyć. To ta zazdrość powoduje w większości z Was takie zachowanie? czy o co chodzi? Ja bym się z chęcią na Jego miejscu zamienił i za kilka razy mniejsze pieniądze które dostaje.

Mogę się już zacząć śmiać ?

Redakcja powinna banować osoby, które nabijają się z Douglasa. Może nauczyliby się na przyszłość.

Czy to jednak prawda że Laporta przyjdzie do nas z Kloppem i Reusem. Reus dziś powiedział że zostaje w BVB i jest kibicem Barcy. Real dostał w pysk właśnie. Wtedy Klopp trener, dyrektor sportowy Pep i Puyol, skład Ter Stegen Alves Pique Bartra Alba Mascherano Reus Rafinha Ney Suarez Messi
konto usunięte

@torrmess: Oglądam od 2006 (2002 zbierałem naklejki, ale to się nie liczy), więc najciekawszy wg mnie był właśnie w Niemczech. Szczególnie po fazie grupowej... Francja - Brazylia i strzał Henry'ego pod poprzeczkę Didy. Potem finał i magiczne 120 minut dla całego futbolu, gdzie Zizou bije na murawę Materazzi'ego, Zizou dostaje czerwo i schodzi z boiska mijając czekający na niego puchar. Potem karne i porażka, trofeum wznosi Cannavaro. Wcześniej magiczna bramka Zizou z karnego jeszcze podczas spotkania, gdy pokonał Buffona - panenka od poprzeczki. Interwencje Buffona. Ogólnie cały Mundial widowiskowy. Pełen gwiazd, debiutował najmłodszy w historii (chyba) Theo Walcoot w reprezentacji Anglii... po ośmiu latach wszystkiego nie pamiętam, ale zapisało się w pamięci. A! I jeszcze ta plejada gwiazd Canarinhos - umiałem cały skład wymienić, wraz z numerami na koszulkach (tak jak dziś Barcę, czy inne ekipy). Dida, Cafu, Roberto Carlos, z czwórką chyba grał Juan, potem z piątką Emerson, szóstka to numer Lucio, siódemka dla Adriano (tego co lubi dziś imprezować i każdy klub rozwiązuje z nim umowę), '8' to Kaka, potem typowa '9' więc Ronaldo Nazario de Lima, dycha oczywiście Bóg futbolu przed Messim, czyli Ronaldinho, potem Robinho z '11' na plecach - wielka nadzieja Brazylii jak dzisiaj Neymar... Właśnie takim składem grali. Oprócz nich było też wiele gwiazd z innych krajów - Abidal, Zidane, Thuram, Maldini, Buffon, Del Piero, Totti, Van der Saar, Kahn, Ballack, Klose... dobra, koniec tych wspomnień ;_)