Messi zaczął obserwować profil Chelsea na Instagramie

Daniel Olbryś

5 stycznia 2015, 20:32

Mundo Deportivo

693 komentarze

Pośrodku nawałnicy, jaką niewątpliwie jest odejście z klubu Andoniego Zubizarrety oraz informacja Puyola o zakończeniu współpracy z Barçą, kilka godzin temu pojawiła się kolejna niepokojąca dla culés wiadomość: Leo Messi zaczął obserwować profil Chelsea w serwisie Instagram.

Na swoim koncie Leo zgromadził jak dotąd 8,7 miliona obserwujących. Wśród obserwowanych przez niego drużyn znalazły się tylko trzy ekipy: Barça, Newell's Old Boys oraz właśnie Chelsea. Wiadomość ta zaowocowała setkami spekulacji, wywołując poruszenie na portalach społecznościowych wśród kibiców The Blues, którzy z chęcią ujrzeliby Argentyńczyka w barwach swojego klubu. Inną ciekawostką jest fakt, że poza oficjalnym kontem Chelsea, Leo zaczął obserwować profile dwóch zawodników, którzy występują na Stamford Bridge: Thibaut Courtois oraz Filipe Luisa.

Sama myśl o tym, że Messi mógłby dołączyć do Chelsea, wywołuje niemały entuzjazm wśród fanów The Blues i trudno się temu dziwić. Jednak José Mourinho, trener londyńczyków, zdementował informacje, jakoby był zainteresowany sprowadzeniem cracka Barçy: „Nie możemy sprowadzić tak niesamowitego zawodnika, jak Messi. Ponadto nie wydaje mi się, by Barcelona zamierzała go sprzedać", przyznał Portugalczyk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!
konto usunięte

@SzahMatt: Dobrze kombinujesz. Oby tak było :)

@SzahMatt: Gdyby twoja teoria spiskowa się sprawdziła stawiam Ci 0,7!

@SzahMatt: Ciekawe wnioski, oby prawdziwe ! :)
« Powrót do wszystkich komentarzy