Bramka Luisa Suáreza w meczu z Kostaryką

Ola

14 listopada 2014, 10:05

FCBarcelona.cat

47 komentarzy

Luis Suárez wziął udział w towarzyskim meczu Urugwaju z Kostaryką, w którym padł remis 3:3. Spotkanie odbyło się w Montevideo, a napastnik Barcelony miał okazję zagrać w swoim kraju po raz pierwszy od 238 dni. Suárez zdobył jedną z bramek dla swojej drużyny oraz wykonał jedenastkę w serii rzutów karnych, w której zwyciężyli goście.

W 49. minucie Cebolla Rodríguez dośrodkował z prawej strony, a znajdujący się na linii pola karnego Suárez oszukał obrońcę przyjęciem piłki na klatkę piersiową i pokonał Keylora Navasa mocnym uderzeniem. Piłkarz Barçy rozegrał pełne 90 minut i aktywnie uczestniczył w grze ofensywnej Urugwaju.

Zanim jednak strzelił bramkę, w 41. minucie Kostaryka objęła prowadzenie po strzale głową Saborío. Tuż po golu piłkarza Barcelony trafieniem odpowiedział Bryan Ruiz. Wydawało się, że bramki Giméneza i Cavaniego strzelone w odstępie trzech minut przesądzą o zwycięstwie Celestes, jednak w doliczonym czasie gry gola na 3:3 zdobył Venegas.

Zwycięzcę pojedynku wyłoniono w konkursie rzutów karnych. Pierwszą jedenastkę dla Urugwaju wykonywał Luis Suárez i nie pomylił się. Błąd Guzmána Pereiry w ostatniej serii przesądził o końcowym triumfie gości.

Suarez zawsze sporo strzelał dla kadry więc cieszy kolejny gol.

No i wiadomo jaka jest pozycja Suareza na boisku. ( Na pewno nie na PS )

Ładny gol Suareza, naprawdę Keylor nie miał większych szans na obronę ...
Mam nadzieję, że w Barcie odpali już w meczu z Sevillą !!

Każdy z naszego wielkiego tercetu zdobył gola w reprze, dobry prognostyk przed ligowym pojedynkiem z Sevillą !
Szczególnie cieszy forma Neya. :)

Rewelacyjny mecz Suareza. To jest prawdziwy crack za niedlugo bedzie juz walil bramke za bramka w Barcelonie, tylko musi grac na srodku.

No i właśnie dlatego Godin powinien grać w Barcelonie. Brakuje nam skuteczności w rzutach rożnych. Ten pan potrafi zawisnąć w powietrzu , a w tym meczu tylko to potwierdził. Rzeczywiście jest groźny w pojedynkach w powietrzu.

Jakoś mnie ta bramka nie dziwi, to maszynka do strzelania goli , w Barcy też w końcu odpali .

Ten ziomal musi odstrzelic w Barcie, niestety Messi tak latwo nie odda pozycji. Wymiana w meczach bedzie najlepszym wyjsciem dla obu

wie ktoś może czemu w tym meczu nie grał Diego Forlan ?

Szkoda że w GD nie pokonał bramkarza Realu. Tak wiem że bronił Iker

Gdyby Cavani byl lepszym napastnikiem to Suarez w tym meczu mialby jeszcze ze dwie asysty.

Kostaryka znów wygrywa.Na mundialu zlali Anglie,Urugwaj,to dopiero była sensacja.Cieszyłem się wtedy.Ciekawe jak im pójdzie na CA.Faworyta do wygrania na tym turnieju nie mam.

0:25 - dźwięk wiadomości z facebooka :)

i co ? on ma sie marnowac u nas na bokach ataku?! dawac go na srodkowego bo inaczej nie wykorzystamy w pelni jego talentu

Ale zapierd*** ! brawo Luis ! :)

Fajnie mu weszło :)

Suarez to crack,i kwestią czasu jest kiedy będzie ładował gol za golem.Jego wkład w grę ofensywną drużyny jest nieoceniony.Kto oglądał Liverpool,wie o czym mówię,asysty,dryblingi,otwierające podania to jego specjalność.

w której minucie filmiku jest akcja z golem Suareza?
jestem na tel i szkoda mi pakietu...

Suarez to Crack i jeszcze nie raz to pokarze :) Jego początek trochę mi przypomina sytuacje Neymara gdzie tez na początku asystował a potem odpalił :)

Gdyby taki był finał mistrzostw świata było by ciekawie. Nie oglądałam tego meczu ale skoro padło tyle goli a mecz zakończył się karnymi I do tego boski Keylor na bramce I nasz wampir po przeciwnej stronie. Brzmi jak mecz marzenie. Szkoda, że nie miałam jak obejrzeć.

Brawo Luis! Teraz czas przełamać strzelecką niemoc w Barcelonie.

Mam nadzieje, ze w przypadku Suareza nie będzie tak jak z Neymarem na początku, ze tylko w reprezentacji pokazywał swoje możliwości...

Zagadka:

4:26
Co w tej sytuacji zrobiłby C. Ronaldo (znany szerszej publiczności jako "Atleta"
a) kontunuował by akcje?
b) padł w polu karnym i rozpaczliwie krzycząc domagał się karnego?

Cavani jest tragiczny, jakie on sety marnuje w każdym meczu woła o pomstę do nieba

Kurde oglądam to i ciągle myślałem, że ktoś mi na facebook'u pisze :D.Cieszy gol El Pistolero.