Valdés do Bayernu... a Neuer do Madrytu?

Gołąbka

10 stycznia 2014, 15:55

Sport

80 komentarzy

Portugalska prasa donosi, że po zakończeniu gry w Barcelonie Valdés może trafić do ligi niemieckiej.

Jak donosi portugalski dziennik Record, Pep Guardiola i Víctor Valdés mogą spotkać się w przyszłym sezonie w Bayernie Monachium. Latem bramkarz Barcelony będzie już wolnym zawodnikiem. Valdés oficjalnie ogłosił, że nie przedłuży umowy z katalońskim klubem, co czyni go pożądanym na rynku transferowym graczem.

Dotychczas klubem, który najczęściej wymieniany był jako destynacja Valdésa, było Monaco, jednak portugalska prasa informuje, że Pep Guardiola poinformował sterników Bayernu Monachium, iż jest zainteresowany ściągnięciem swojego byłego podopiecznego.

Przejście Víctora do bawarskiego klubu mogłoby spowodować odejście obecnego podstawowego bramkarza Bayernu, Manuela Neuera, którego usługami interesuje się Real Madryt.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o sytuacji Ikera Casillasa w drużynie ze stolicy Madrytu. Neuer uważany jest za godnego następcę wychowanka Królewskich. Według prasy Casillas mógłby wówczas trafić do Manchesteru City.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Do niczego nie dojdzie zwykła plota i tyle pewnie

Nie miał bym nic przeciwko jakby Barca sprowadziła Neuera a Valdes by odszedł do Bayernu.

ja bym chciał aby Valdes przeszedł do Bayernu...
Gdyby zajął miejsce Neuera to by było dla Barcy świetnie , bo jak inaczej można osłabić jednego z największych rywali w LM ? :D

HAHHAHAHAHAHA Genialny naprawde tełn Guardiola może całą Barce sprowadzi?? HAHAH Ale Geniusz

hahahahaha, ale beka xDDDDDD

to głupia plota ale co by nie mówić, była by kicha gdyby tak było...
konto usunięte

Widać, że głupia plota, Neuer pójdzie do realu i co?! Iker LM, Neuer CdR, a Lopez la liga.
konto usunięte

no ładna bajka, neuer dużo lepszy, młodszy w dodatku Niemiec. miałby zostać zamieniony na valdesa. myślę ze nawet sympatia pepa nie jest tak mocna żeby robić taka głupotę. to tak jakbyśmy my chcieli zamienić Messiego na riberego. Ja bym obstawiał ze victor pójdzie do Monaco, zainteresowanie może przejawiać tez Arsenal czy Napoli. valdes kiedyś tez mówił ze chciałby zagrać w lidze brazylijskiej. zobaczymy po sezonie.

No nie Neuer odejdzie a przyjdzie Valdes smiech na sali hahahahahaha

hahahahahahaha !!! bo akurat Bayern puści Neuera! hahahahahahaha
konto usunięte

Jak znam (z wypowiedzi) VV to on tam nie pójdzie

Oni sa jacys nienormalni
Czy tym dziennikarzom w gazetach dają jakąś premię za wymyślanie najgłupszych i najbardziej absurdalnych wiadomości, bo tak to kurna wygląda. Musiałbym się dzisiaj urodzić żeby dać wiarę tym bredniom.

Niech zmienią dilera ci dziennikarze

No ale przecież sam Pep powiedział że nie będzie transferów na linii Barca - Bayern, Bayern - Barca. Więc teraz nic nie rozumiem.

Co to za głupoty... To trochę tak jakby do nas miał przejść Muller, a do nich Iniesta.

W życiu nie czytałem większej bzdury.

hahahahah prawie spadłem z krzesła... ale te pismaki w portugali jeszcze bardziej nasrane mają na strychu niż nasi rodzimi kelnerzy wypocin zwani dziennikarzami. Z całym szacunkiem dla "Valdzia" jest bardzo dobry ale to by było "zamienił stryjek siekierkę na kijek"...

Ploty Valdes z całym szacunkiem nie jest potrzebny aż tak Bayernowi no chyba że zmiennik pójdzie do Francji

Plotek ciąg dalszy....

Wątpię że Pep pozbędzie się Neuera tym bardziej utrudniając życie swojemu kochanemu klubowi Barcelonie prędzej go zostawi.

No na pewno Bayern wymieni lepszego bramkarza na gorszego hahaha

Valdes do Bayernu->Neuer do Realu->Casillas do City->Hart do Chelsea->Cech do United->De Gea do PSG->Sirigu do M'Gladbach->Stegen do Barcy ! Już mogę być redaktorkiem hiszpańskiego brukowca czy za słabo się postarałem ?
konto usunięte

Mają chłopaki fantazje...

Hahahaha Bayern, klub który nie ma jakichkolwiek długów + ma MASE kasy sprzedawał by swojego RODAKA do tego najlepszego bramkarza świata ? HAHAHAHAHAH ale się uśmiałem xD

No ładnie tam ćpają.

taaaaa.....

pewnie jakby była taka możliwość to barca sięgneła by po neuera.

Dobry żart akurat pozycje bramkarza Real ma najlepiej obsadzoną na świecie Lopez, Casillas i jeszcze Neuer kazdy bramkarz na inne rozgrywki :D?
juz predzej bym uwierzyl ze Neuer przechodzi do Borussi niz do Realu :)

gdyby to wszystko byla prawda, to Real by mial 3swiatnych bramkarzy, a barca troche po drugiej stronie rzeki. Jeden talent i mlodziez. chyba ze dalej bedzie pinto i przyjdzie reina. to wtedy talent i wetarani na emeryturze.

Jeśli Valdes trafi do Monachium to Neuer najprędzej pójdzie do M.City. Real ma Ikera i Lopeza,którzy prezentują na zmianę dobrą dyspozycję. Jak dla mnie Real powinien pomyśleć o jakimś napastniku,bo Benzema szału nie robi. Z drugiej strony tam Ronaldo każdego zdominuje i nie pozwoli nikomu się wyróżniać.
W każdym razie wątpi. Portugalska prasa... a co oni mogą kurcze wiedzieć? Głupie ploty.

No pewnie , juz widze jak Pep puszcza jednego z najlepszych bramkarzy na swiecie :)

portugalski dziennik Record, - YOU MADE MY DAY! :D

HAHAH NA BANK! xd

Ha ha, kilka dni temu myslalem sobie nad taka opcja. Pep zawsze Victora cenil, a temu z kolei propozycji przejscia do Bayernu (kasa, spotkanie z Pepem i gwarancja trofeow) nie trzeba byloby dwa razy powtarzac.

Pomyslalem wtedy - e, niemozliwe, w Monachium za bardzo cenia Neuera. Ale z Pepem jest tak, ze on ma swoja wizje i uparcie bedzie sie jej trzymal. Moze wlasnie VV to dla niego brakujacy element ukladanki.

Zreszta, wystarczy spojrzec na przypadek Thiago, ktory tez przez kibicow Bayernu niechetnie byl widziany w pierwszym skladzie.

U Pepa nie ma rzeczy niemozliwych :). Btw, na onecie pisza, ze takie info podaje tez niemiecka prasa. Wiec moze jest cos na rzeczy.
konto usunięte

hahha, haha Neur w Realu , buhaha, a redki nie pamietają co Neur mówił na temat Realu Madrit i to było nie dawno

"Portugalska prasa donosi, że po zakończeniu gry w Barcelonie, Valdés może trafić do ligi niemieckiej."
W takim razie:
A2x donosi, że po zakończeniu gry w Barcelonie, Valdés może trafić gdziekolwiek chce.
Nie jestem dziennikarzem, nie badałem sprawy a tyle samo w tym sensu.

No jasne, niedługo będą pisać, że Pep przenosi Barcelonę do Bayernu, nowa katalonia.

haha już widze jak Neuer odchodzi do Madrytu. Plota jak nic, nie warto nawet tego czytać

bramkarze w Realu - Lopez, Casillas. Po co tam Neuer? Ta "plota" jest chyba najbardziej zalosną plotką transferową jaką w życiu czytalem. Valdes na pewno pokazalby światu jak dobrym jest bramkarzem w drużynie, która w każdym meczu ma 80% posiadania piłki. Ale cóż...to że Floro to rozrzutny cymbal jest powszechnie wiadome. Ale czego on chce więcej? Jutro Mesiego będzie kupował bo Ronaldo grał piach z Osasuną? Ikera w City to akurat bym widział, ale Neuer powinien siedzieć w Bawarii, Valdes - kierunek Monaco.

Dawać Nouera do nas jak juz cos :)

Ta a Fabregas wroci do Arsenalu...tak to prawdziwe.

Niemożliwe. Po co Bayernowi starszy bramkarz ? Nie wiadomo kiedy trafi się następny "Neuer"

bajki

Neuer do Realu? To będzie najlepszy klub w historii piłki nożnej w kwestii bramkarzy! Toż to pewne, ah szkoda że może grać tylko jeden

To już jest Incepcja, scenariusz prosto z Hollywood!

jak Neuer przejdzie do realu to nie będzie ciekawie...

No tak w końcu nie ma lepszego bramkarza rozgrywającego niż Valdes

smieszne to brzmi bo raptem juz jest gotowy scenariusz kto gdzie pojdzie, valdes do bayernu, neuer do realu, stegen do Barcy (to akurat pewne) i casillas do city nie no smiech na sali normalnie...i to jeszcze portugalska prasa ktora nie jest w temacie :P a co do neuera to jakby mial przchodzic gdzies to chetnie bym go widzial w Barcelonie ale za duza nizsza kase bedziemy mieli Stegena ktory poziomem nie ustepuje Neuerowi tylko po prostu Neuer jest bardziej popularny dlatego moga padac slowa ze Ter jest slabszy a co nie jest wedlug mnie prawda co wiecej ma potencjal zeby byc jak Buffon :)

Co e gazety nie wymyślą przecież to bzdura totalna Bayern miałby pozbywać się najlepszego bramkarza na świecie i to do tego młodszego kosztem Valdesa ta już to widzę.

Dokładnie brzmi jak absurd! Po co niby Bayern miałby się pozbywać bramkarza klasy Neuera. W dodatku obecnie najlepszego bramkarza w Niemczech a kto wie czy nie na i na świecie. Swoją drogą nie powiem, że nie byłoby to ciekawe wyjście bo Valdes podszedłby pod batutę szkoleniowca którego zna doskonale i na odwrót a z kolei pojedynek niemieckich bramkarzy przeniósłby się na obszar Hiszpanii. Mówię tu o Ter Stegenie i Manuelu.To tak pół żartem.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Po 1. Z Neuera Bayern nie zrezygnuje
Po 2. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Valdes chciałby iśc do Niemiec
Po 3. Jeżeli Casillasa by sprzedali to w Madrycie rozpętała by się nie lada burza, a jakby nie sprzedali... to mieliby 3 zajebistych bramkarzy co jest po prostu absurdem.

aha.

Hahahah takiej bzdury chyba nigdy nie słyszałem. Guardiola miał by być taki głupi żeby sprzedać najlepszego bramkarza na świecie i sprowadzić starszego W. xD Nie no bez jaj, przypominam że Casillas nie broi w Realu bo jest Lopez a więc problemów w bramce nie mają.

a moze wymiana neuner do nas hehe

Brzmi jak absurd

Gdyby do takiego obrotu spraw doszło było by ciekawie ale i tak to się nie stanie !

A wtedy Hart do Legii Warszawa. Jednocześnie Dušan Kuciak przejdzie do PSG, a Sirigu zakończy karierę.

to wymiania VV za Neuera